Pod Budą: Tokszo

Tekst piosenki

Brak wideo

Pod Budą

Teksty: 156 Tłumaczenia: 0 Wideo: 2

Tekst piosenki

Pod Budą: Tokszo

Przybyło stołów bilardowych i na ulicach Ameryka Dokoła podgolone głowy i disco polo gra muzyka a w telewizji jakiś młodzik nie wiedzą diabli skąd się wziął w zasadzie nic mu nie wychodzi za to co chwilę krzyczy wow ! Wow ! Talk show Ktoś przed kamerą spodnie zdjął Nie wstydzi żadnej się rozmowy i jest niezwykle kontaktowy wow ! Talk show ktoś przed kamerą spodnie zdjął powiedział ile razy może i z kim od wczoraj dzieli łoże Europejczyk a nie jakiś koł wow ! talk show A moja córka gdzieś w kąciku nad ważnym się zdaniem poci i nagle pyta mnie po cichu : tatusiu co ta za idioci więc myślę sobie głupia sprawa zaczynam bredzić coś o pracy wreszcie uczciwie odpowiadam to nasi córciu są rodacy Wow ! Talk show.....
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Pod Budą: Tokszo

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Pod Budą: Tokszo

Skomentuj tekst

Pod Budą: Tokszo

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Tokszo - Pod Budą, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Tokszo - Pod Budą. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Pod Budą.