Prawdomówcy - To nasza ekipa tekst piosenki - Teksciory.pl

Prawdomówcy: To nasza ekipa - Tekst piosenki

Utwór nie ma przypisanego wideo
Bądź pierwszy i dodaj klip do wykonawcy Dodaj wideo
Wykonawca:
Statystyki wykonawcy:
Teksty1
Tłumaczenia1
Wideo0


Tekst piosenki

Prawdomówcy: To nasza ekipa

Nervo.

Wbijam se na bit klikasz klik guźik wciskam se print screen robie hit to co robisz to jest git na ulicy ciągle fit w domu dusza pusta jak blits screep zdobycie twego
uznania jest rzeczą do zapamiętania gucci louis wasze kabaretki nie obchodzą mnie wasze bluzeczki wasze w cieniu poniżenia moje teksty przeszywają wasze smuty jesteś wczuty w szkole byłem opluty rodzice oczekiwali rówieśnicy się wyśmiewali sie doczekali przez teksty byli obżezani na zawołanie bez dymu co jest twój ziomek mówi ha co za pies wiec dlaczego smutni jesteście weź cię złapcie to puszczam oczko.

Rzepa.

Słuchaj się w rytm tej piosenki o dzieciaku bez histori który myśał że nie ma własnej woli który myślał że świat chce mu na złość zrobić był nisko urodzony śmiali się że był wygłodzony teraz podbił cały świat lil rzepa teraz każdy tą ksywe już zna razem zrobimy to show więc ziomek spadaj stąd to są moje wersy krótkie jak gadka lepiej nie wrzucja to na głośnik bo skączysz z kupą w majtkach próbujemy byc dobzi w tym co robimy więc pomóż nam się rozwijać koniec mojej zwrotki można się zwijać.


Anek.


Widziałem cię kochałem cię z prawdomówcami brałem cię ale nie tylko cię bracie patrz jaka laska ona sięga mi do paska nie mogę już wytrzymać z prawem możesz walnąć głową w trawe na masce samochodu pieski skuwają cię ty mówisz żebym przestał ja odmawiam cię nie nawidzę cię już za to co zrobiłeś jej ide z ziomkami i odsówam od ciebie się raczej pokochałem cię.

Rzepa.

to jest nasza banda dobra jak nasza gadka słucha tego nawet twoja matka więc to jest nasza melodeklamacja pójdziemy na bibe jak nas zobaczysz to włączaj dzide do zobaczenia to nasze flow ziomek spadaj mi stąd.

Anek.

Cześć jestem anek łowca tych szparek znacie ten tekst ja go słyszałem jak lat miałem 5 więc słyszałem piec jak poparzył się ojciec reinkarnacja to mała libacja patusy to nie rafatusy.

Nervo.

Do domu po szkole pieniądze leżą odłożone na stole wywalone na mikrofon zbieramy długo pracujemy godzinami piszemy wiesz że ciebie tekstami zjemy nie mamy tremy jak magik ciebie różdzką oczarujemy stół z powałymawnymi nogami wbijam cię do ściany młotku do ściany deski połamane jak ten stół nosisz wory to wyobraźnia nasze wytwory dajesz mi ocenę 4 na 6 ja odpowiadam ci many hes zero friends więc 6 dostać chcesz przyznam tobie ci ej w skali kikera wykopałem ją ci pozdro ziomki bo lecimy po szczyt.
Autor tekstu: Anek
Dodane przez: Lil Anek
Ostatnia edycja: Lil Anek
ナーヴォ。

私は印刷画面を押すボタンをクリックして私はあなたがそれを路上でgitされているヒットをやっている私はまだブリッツのように家の空の魂に収まるようにあなたのものを得る
認識はあなたのフィッシュネットがあなたのシャツを気にしないグッチルイを覚えておくべきあなたの影が私の両親に唾を吐いた私の両親に唾を吐いた私の歌詞はあなたの仲間の話は何もしていないなんて犬なのか、なぜあなたは悲しいのか、捕まえてくれ、ウインクさせて。

カブ。

この曲のリズムに耳を傾けるのは、彼が今飢えているという世界が彼を怒らせたいという考えを持っていないという考えを持っていないと思っていた子供の話です。ですから、ここから来る田舎人は私の詩です。あなたがズボンに山をこらえて私たちができることを上手くやろうとしているからです。


ANEK。


私はあなたを連れて行っていた真実の人々とあなたを愛していたがあなたは兄弟だけではなく彼女がベルトに達するものを見て私はそれを我慢することはできません今すぐあなたは車の犬のフードに芝生であなたの頭をぶつけることができますあなたは私の同胞と彼女の考えをしました、そして私はあなたにお返しします、私はむしろあなたを愛しました。

カブ。

私たちの言っていることはあなたのお母さんでさえそれを聞いているので、これは私たちの良いバンドです。これは私たちが会うとき私たちがバイブに行く私たちのメロデクラマチャです。

ANEK。

こんにちは、私はこれらの縞のハンターですね、あなたは私が5歳のときに私が彼を聞いたテキストを知っています、それで私は生まれ変わりの父が燃えたかどうかを焼き聞きました。

ナーヴォ。

放課後の家に、お金がテーブルの上に置かれ、私たちは長い間私たちは長い間書いています、私たちはあなたを食べるつもりです私たちは魔術師のような気分がない、あなたは袋を身に着けている壁のように壊れた壁に私たちの作品は私に6つのうち4つのスコアを与える私はあなたに多くの彼の友人がいないと答えるので6あなたがあなたに認めることを望みなさい私はトップに飛んでいるので私はあなたのために挨拶をした
Autor opracowania: Lil Anek

Prawdomówcy: To nasza ekipa
Oceń tekst piosenki
0 %
0 %
Ocen: 0


muzyka.interia.pl


INTTV

Skomentuj tekst piosenki

Prawdomówcy: To nasza ekipa

Komentarze: 0
Dodaj komentarz
Twój komentarz może być pierwszy
4000 znaków do wpisania
Piszesz jako gość

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe

Polecane na dziś

teksty piosenek

 • CHUNG HA Snapping
  "don’t make me love you (…) the way you look at me really freaky (…) doesn’t matter what you baby hate or love (…) drop me of (…) take me off Snapping Snapping (…) Snapping Snappi"
 • Pokahontaz BURZA MÓZGU (ft. Young Igi & Bober)
  "[Fokus] nie pytam, bo nie inetrere mnie skąd jesteś ale sie dogadamy jeśli wkładasz w coś serce nigdy w opcji biznesman, który chce wziąć więcej najlepsze wersy napisałem w call center i nadal le"
 • Pidżama Porno Hokejowy zamek
  "za chmurą… HOKEJOWY ZAMEK nasze kłopoty znowu nas znajdują sam chora pamięć na pamięć się choruje witam dziś przygodę .molestuje moją … daliśmy sie zagarnąć sz.. I hołocie tłum tumanieje.."
 • Monsta X WHO DO U LOVE? (ft. French Montana)
  "in the heat of the moment when you’re all alone and out of breath what’s keeping you going? what do you see up in your head when your eyes are closing where do you whis you erer instead? you got"
 • ALMA Lonely Night
  "the city’s on fire and girls gettin’ hotter I;m faded on liquor you all I can picture don’t leave when I am with you but can’t be without you waitin’ I waitin I keep on waitin’ my baby gon’"

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

teksty piosenek


Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 1999-2019 INTERIA.PL Wszystkie prawa zastrzeżone.
Teksty piosenek i tłumaczenia: ilość w serwisie - 677 592