PtakY: Chro

Tekst piosenki

Brak wideo

PtakY

Teksty: 28 Tłumaczenia: 0 Wideo: 4

Tekst piosenki

PtakY: Chro

Stoisz w oknie, bo odwagi jeszcze brak. Twoje wyjście, stoisz w nim jak chory ptak. Nie pofruniesz, bardzo dobrze o tym wiesz. Nie pofruniesz, chociaż bardzo chesz. I nawet w chwili tej wciąż sam. [Ref.] Chroń to co masz. Gdy trzeba walcz i kochaj jak najmocniej. Chroń to co masz. Gdy trzeba walcz o kruche życie swoje. Licz na siebie, tak najgłębiej jesteś sam. Licz na siebie, każdy swoją drogę ma. Stoisz w oknie, a chęć życia wiedzieć chce co na drodze twojej dalej jest. Lecz tak nie dowiesz się. Lecz tak nie dowiesz się. [Ref.] Chroń to co masz. Gdy trzeba walcz i kochaj jak najmocniej. Chroń to co masz. Gdy trzeba walcz o kruche życie swoje. Chroń to co masz dla siebie sam. Chroń to co masz. Gdy trzeba walcz o kruche życie swoje. Jeśli skoczę, gdzie odejdę ? Który bóg mnie takim weźmie ? [Ref.] Chroń to co masz. Gdy trzeba walcz i kochaj jak najmocniej. Chroń to co masz. Gdy trzeba walcz o kruche życie swoje. Chroń to co masz. Chroń to co masz dla siebie sam.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

PtakY: Chro

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

PtakY: Chro

Skomentuj tekst

PtakY: Chro

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Chro - PtakY, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Chro - PtakY. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - PtakY.