Rafa: Dobrze

Tekst piosenki

Brak wideo

Rafa

Teksty: 18 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Rafa: Dobrze

Dobrze że była w ostatniej chwili nie, nie zbłądziła, to Bóg sie mylił.
Z niedopatrzeniem w dziurze w niebie przysłał mi Ciebie, przysłał mi Ciebie.
Dobrze że tyle spraw masz na głowie, kupiłeś bilet do stacji człowiek, za ślepym losem biegniesz z waliską czy to już wszystko czy to już wszystko??
ReF)Dobrze że nigdy nieee...Na co Tobie taki człowiek dobrze że.Dobrze że nigdy niee...Na co dranią taki anioł?Dobrze że...
Dobrze że nie ma miejsca tu dla niej, nigdy nie powiesz do niej kochanie.Ty jej nie widzisz a ona patrzy to jej wystarczy, to jej wystarczy.
Dobrze że byłeś głuchy i ślepy, nie nie zbłądziłeś bo ty niestety...
Nie możesz wiedzieć jak często kłamie by być jak kamień, by być jak kamień...
ReF)Dobrze że nigdy nieee...Na co Tobie taki człowiek dobrze że.Dobrze że nigdy niee...Na co dranią taki anioł?Dobrze że... x2
Dobrze że była ostatnim włochem/?/ nie nie zbłądziła no może trochę, a tobie nawet w głowie nie stanie kim byłeś dla niej....Kim byłeś dla niej!?
ReF)Dobrze że nigdy nieee...Na co Tobie taki człowiek dobrze że.Dobrze że nigdy niee...Na co dranią taki anioł?Dobrze że...x2
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Rafa: Dobrze

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Rafa: Dobrze

Skomentuj tekst

Rafa: Dobrze

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Face it alone Queen
  „hen something so near and dear to life, Explodes inside, You feel your soul, Is set on fire. When something so deep and so far and wide, Falls down beside, Your cries can be heard, So loud a”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Dobrze - Rafa, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Dobrze - Rafa. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Rafa.