Rafa: Dobrze

Tekst piosenki

Brak wideo

Rafa

Teksty: 18 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Rafa: Dobrze

Dobrze że była w ostatniej chwili nie, nie zbłądziła, to Bóg sie mylił.
Z niedopatrzeniem w dziurze w niebie przysłał mi Ciebie, przysłał mi Ciebie.
Dobrze że tyle spraw masz na głowie, kupiłeś bilet do stacji człowiek, za ślepym losem biegniesz z waliską czy to już wszystko czy to już wszystko??
ReF)Dobrze że nigdy nieee...Na co Tobie taki człowiek dobrze że.Dobrze że nigdy niee...Na co dranią taki anioł?Dobrze że...
Dobrze że nie ma miejsca tu dla niej, nigdy nie powiesz do niej kochanie.Ty jej nie widzisz a ona patrzy to jej wystarczy, to jej wystarczy.
Dobrze że byłeś głuchy i ślepy, nie nie zbłądziłeś bo ty niestety...
Nie możesz wiedzieć jak często kłamie by być jak kamień, by być jak kamień...
ReF)Dobrze że nigdy nieee...Na co Tobie taki człowiek dobrze że.Dobrze że nigdy niee...Na co dranią taki anioł?Dobrze że... x2
Dobrze że była ostatnim włochem/?/ nie nie zbłądziła no może trochę, a tobie nawet w głowie nie stanie kim byłeś dla niej....Kim byłeś dla niej!?
ReF)Dobrze że nigdy nieee...Na co Tobie taki człowiek dobrze że.Dobrze że nigdy niee...Na co dranią taki anioł?Dobrze że...x2
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Rafa: Dobrze

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Rafa: Dobrze

Skomentuj tekst

Rafa: Dobrze

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiem Carla Fernandes
  „znów czuje ze tracę grunt pod nogami prze stój nie chcę wiedzieć czy to już co tam wołam z planów został gruzy taka kolej rzeczy , cóż chciałam mieć wszystko na raz i nie wiedział sama co”
 • It'll Be Okay Shawn Mendes
  „Are we gonna make it? Is this gonna hurt?" We can try to sedate it But that never works I start to imagine a world where we don't collide It's making me sick but we'll heal And the sun wil”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Dobrze - Rafa, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Dobrze - Rafa. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Rafa.