Rafa - Dobrze tekst piosenki - Teksciory.pl

Rafa: Dobrze

Tekst piosenki

Brak wideo

Rafa

Teksty: 18 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Rafa: Dobrze

Dobrze że była w ostatniej chwili nie, nie zbłądziła, to Bóg sie mylił.
Z niedopatrzeniem w dziurze w niebie przysłał mi Ciebie, przysłał mi Ciebie.
Dobrze że tyle spraw masz na głowie, kupiłeś bilet do stacji człowiek, za ślepym losem biegniesz z waliską czy to już wszystko czy to już wszystko??
ReF)Dobrze że nigdy nieee...Na co Tobie taki człowiek dobrze że.Dobrze że nigdy niee...Na co dranią taki anioł?Dobrze że...
Dobrze że nie ma miejsca tu dla niej, nigdy nie powiesz do niej kochanie.Ty jej nie widzisz a ona patrzy to jej wystarczy, to jej wystarczy.
Dobrze że byłeś głuchy i ślepy, nie nie zbłądziłeś bo ty niestety...
Nie możesz wiedzieć jak często kłamie by być jak kamień, by być jak kamień...
ReF)Dobrze że nigdy nieee...Na co Tobie taki człowiek dobrze że.Dobrze że nigdy niee...Na co dranią taki anioł?Dobrze że... x2
Dobrze że była ostatnim włochem/?/ nie nie zbłądziła no może trochę, a tobie nawet w głowie nie stanie kim byłeś dla niej....Kim byłeś dla niej!?
ReF)Dobrze że nigdy nieee...Na co Tobie taki człowiek dobrze że.Dobrze że nigdy niee...Na co dranią taki anioł?Dobrze że...x2
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Rafa: Dobrze

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Rafa: Dobrze

 

Skomentuj tekst

Rafa: Dobrze

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • MANY BAGNO
  „Nocą na spontanie z butami po dywanie gdzie dopiero 6 a my ziomek mamy banie my mamy dance, dance ty mała lej, lej i nie mów nie, nie bo dziś bawimy się 1, 2, 3 nocą na spontanie z butami po”
 • AJAJAJ (ft. Szymi Szyms) OsaKa
  „Jadę jakbym miał za chwilę tutaj zejść Jadę jakby to był mój ostatni dzień Jadę jakby mi odjebał ten mój fejm Jadę jakbym miał na koncie parę zerrrrr Aj jajajajajaj, bang! Aj jajajajajaj, bing! ”
 • Anyone Sara Egwu James
  „I tried to talk to my piano I tried to talk to my guitar talked to my imagination confided into alcohol I tried and tried and tried some more told secrets ‘til my voice was sore tried of empty c”
 • Lodospady (ft. Michał Szczygieł) Pawbeats
  „Na nic droga ułożona w snach Gdy co chwilę kusi mnie Tyle wyszukanych kłamstw A ty stale wzrok kierujesz w dal I przez myśl nie przejdzie ci By po mojej stronie stać Tak mija każdy dzień Ten”
 • This Is Heaven Nick Jonas
  „At the gate coming side And know that it’s late But i am here because Your body my motivation let’s keeping talk What if we found a way to get close Without fears Keep in mind we’re escaping”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Dobrze - Rafa, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Dobrze - Rafa. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Rafa.