Raz Dwa Trzy: A poza tym

Tekst piosenki

Brak wideo

Raz Dwa Trzy

Teksty: 57 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Raz Dwa Trzy: A poza tym

Proszę nie budź mnieja naprawdę jestemw każdym słowiejeśli tylko chcesz je słyszećjeśli musisz o nich myślećjeśli musisz je pamiętaćjeśli możesz je zapomnieći naprawdę jestemwierzę w cuda poza tymco ja wiem o życiutylko tyle ile muszę wiedzieća poza tymkocham przecież muszę przeżyćwierzę w to co muszę wierzyći naprawdę jestemwierzę w cudmoże wystarczya może nietego co wiemya czego niejeszcze nie wiemyniczego więcdlaczego tegonie można wiedziećmoże wystarczy a może nietego co mamya czego niejeszcze nie mamyniczego więcdlaczego tegonie można miećmoże wystarczya może nietego co chcemya czego niejeszcze nie chcemyniczego więcdlaczego tego nie można chciećwierzę w cud
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Raz Dwa Trzy: A poza tym

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Raz Dwa Trzy: A poza tym

Skomentuj tekst

Raz Dwa Trzy: A poza tym

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solo (piosenka na Eurowizja 2023) BLANKA (PL)
  „Baby, it’s kind of crazy how else to phrase it with you I lost’ve my senses Baby, what happened to ya? I thought I knew ya But now it’s time to face it Ya hot and cold, high and you’re l”
 • Cafe De Paris Dawid Kwiatkowski
  „Gdzie moje oczy masz Daj bo wychodzę Ktoś inny będzie je miał Plecakiem zmieniam kadr Na jednej nodze Czy ktoś postawi mi plac Gdyby świat zawrócił Nie dałbym się na manowce pchać Tour de Fr”
 • Szachy KUBAŃCZYK
  „Zwrotka 1: To jest niewiarygodne, tak jak zeznania w sądzie. Mój pseudonim w Polsce synonimem słowa progress. Dwadzieścia siedem lat, kilka baniek na koncie, twoja forma na lato - my na lata mamy ”
 • WAP (feat. Megan Thee Stallion) Cardi B
  „I said certified freak 7 days a week Wet-ass pussy, make that pullout game weak Yeah /4x Yeah, you fuckin’ with some wet-ass pussy bring a bucket and a mop for this wet-ass pussy Give me every”
 • Mam już dość OLIWKA BRAZIL
  „Mam już dość, mam już dość Yo, wyczuję to na kilometr, alibi masz już gotowe Amiri tak pogniecione, perfumy nie pachną jak moje Może to znów paranoja, a może Cię kocham za dwoje Dlatego palę za ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki A poza tym - Raz Dwa Trzy, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu A poza tym - Raz Dwa Trzy. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Raz Dwa Trzy.