Raz Dwa Trzy: U

Tekst piosenki

Brak wideo

Raz Dwa Trzy

Teksty: 57 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Raz Dwa Trzy: U

Może po myśli zabrzęczy głowa może odegram pieśń wspaniale może niezbędne znajdę słowa dla dobrej i pięknej ludzkości na chwałę może przybędzie gestów rozpaczy może symboli to się zobaczy może słodkie milczenie zostanie dla dobrej i pięknej ludzkości na chwałę może od razu zabraknie czasu może nie powiem /.../ wyrazów może język kołkiem mi stanie uśmiechniętej rozumnej ludzkości na chwałę może jedną z wielkich podobizn będę bo swędzi mnie patriotyzm może ukradkiem idiotą zostanę uśmiechniętej rozumnej ludzkości na chwałę może zabłysnę niegodnym czynem wrócę w pamięci i znów przeminę może w uchu zabłądzi mi palec miłej uczciwej ludzkości na chwałę może mnie w białą flagę zawinie może ludzkość o niej za chwilę może musi mnie słuchać za karę dla siebie dla ciebie dla świata na chwałę
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Raz Dwa Trzy: U

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Raz Dwa Trzy: U

Skomentuj tekst

Raz Dwa Trzy: U

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • BD GRAŁ Dwa Sławy
  „Chudy chłopak, stoję sam na ulicy Wisi na mnie biały tanktok Wcale nie musze dużo ćwiczyć a będę dojebany jak kangur rapowali że życie to plaża, ale jakoś ich nie widzę w cabrio ujebali ręczniki ”
 • Piła (ft. Blaga) Deys
  „Motorowa piła, Blaga Blady, No i blant Od nóżki do nóżki Klepa cały Hasha Gang Motorowy terror Ziom odpalaj chainsaw Halo moto, co idioto? Piłujemy świat! Motorowa piła, Blaga Blady, No i bla”
 • Niewidzialny Gibbs
  „Na celowniku byłem już od dziecka Lecz nigdy nic na pokaz Nadal jestem nie do zdjęcia Gdy przyjdzie na mnie pora zagram ci ostatni hejnał Więc krzyczcie teraz: hejnał! Póki ten ogień w sercach ”
 • Bravo (ADI BRAVO) Adi Nowak
  „Mama miała cinquecento Szyliśmy nicią cienką przeszliśmy liczną mękę przyszedłem być legendą słodka przyszło gorzka przeszło słodka przyszłość gorzka przeszłość słodka przyszło gorzka prze”
 • Tato (piosenka w hołdzie dla ojca) Krzysztof Krawczyk Jr.
  „Rozłączył nas los, mój drogi kochany tato Odpłynąłeś w dal, daleko w długi rejs Tak Ciebie mi brak, tęsknię za Tobą tato Nie jestem dziś sam, dookoła przyjaciół mam A mogło tato piękniej być, za”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki U - Raz Dwa Trzy, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu U - Raz Dwa Trzy. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Raz Dwa Trzy.