Reactor: Zero order

Tekst piosenki

Brak wideo

Reactor

Teksty: 23 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Reactor: Zero order

Neoadvent by cold fusion Non inductive current drive to the frozen iron core Neoadvent by cold fusion Non inductive current drive to the frozen iron core Chrome tunnels of redemption A time gap propelling 300 years into the future Parallel connection machine Brain implanted devices A time gap propelling 300 years into the future Parallel connection machine Brain implanted devices Zero order re:aktion Zero order re:aktion Sullen disturbance of limited minds, cannot understand The superior, omnipotent organization of chaos and its dynamics The massive wave of the third millenium revolution
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Reactor: Zero order

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Reactor: Zero order

Skomentuj tekst

Reactor: Zero order

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Zero order - Reactor, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Zero order - Reactor. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Reactor.