Religijne - Ach m tekst piosenki - Teksciory.pl

Religijne: Ach m

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 625 Tłumaczenia: 0 Wideo: 24

Tekst piosenki

Religijne: Ach m

Ach mój Jezu, jak Ty W Ogrojcu zakrwawiony!Tam Cię Anioł z w smutku cieszył, Skąd był świat pocieszony.Ref.: Przyjdź, mój Jezu, Przyjdź mój Jezu, pociesz mnie!Bo Cię kocham serdecznie.2. Ach, mój Jezu, jakeś srodze Do słupa przywiązany, Za tak ciężkie grzechy nasze Okrutnie biczowany.Ref.: Przyjdź, mój Jezu, Przyjdź mój Jezu, pociesz mnie!Bo Cię kocham serdecznie3. Ach, mój Jezu, co za boleśćCierpisz w ostrej koronie,Twarz najświętsza zakrwawiona, Głowa wszystka w krwi tonie. Ref.: Przyjdź, mój Jezu, Przyjdź mój Jezu, pociesz mnie!Bo Cię kocham serdecznie4. Ach, mój Jezu, gdy wychodzisz,Na górę Kalwaryjską,Trzykroć pod ciężarem krzyża Upadasz bardzo ciężko.Ref.: Przyjdź, mój Jezu, Przyjdź mój Jezu, pociesz mnie!Bo Cię kocham serdecznie5. A gdy, mój najmilszy Jezu, Na krzyżu już umierasz, Dajesz ducha w Ojca ręce, Grzesznym niebo otwierasz.Ref.: Przyjdź, mój Jezu, Przyjdź mój Jezu, pociesz mnie!Bo Cię kocham serdecznie6. Ach, mój Jezu, gdy czas przyjdzie, Że już umierać trzeba, Wspomnij na swą gorzką mękę,Nie chciej zawierać nieba.Ref.: Przyjdź, mój Jezu, Przyjdź mój Jezu, pociesz mnie!Bo Cię kocham serdecznie7. Gdyś jest Sędzią postawiony Nad żywymi, zmarłymi.Zmiłujże się nad duszamiW czyśćcu zostającymi!Ref.: Wieczny pokój, wieczny pokój,Wieczny pokój daj Panie! W niebie odpuszczenie.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Ach m

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Ach m

 

Skomentuj tekst

Religijne: Ach m

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Moja Gwardia KęKę
  „Trampki, trzepak, piłka, pola do wieczora walka ule, gałki, drzewa, jabłka ja i moja gwardia zdarte łokcie i kolana obijana maska chciałbym zamknąć oczy i zobaczyć znowu nas tam Trampki, trzepa”
 • Nie pamiętasz nas Verba
  „wracam do miejsc w które chodziłem z tobą kiedyś to był przecież cały mój świat i chociaż nie chce mam to za sobą bo ty nie pamiętasz nas bo ty nie chcesz pamiętać nas wracam do miejsc w któr”
 • Tango Sarsa / Swiernalis
  „choć wiesz ze nie umiem tańczyć to ciągniesz mnie tam co wieczór i kiedy malujesz oczu kontur ściska mnie w środku odmierzam kroki na parkiet idę jak skazaniec - ciężko krawatem związuję stryc”
 • spal moją bluzę doli
  „Wydzwaniam wtykę - za chwilę tu będzie Ziom kruszy kamień, co nie na receptę Dawki za duże, a wlatuje więcej To będzie cud, jak nie jebnie mi serce Jebać te kur* , nie wierzyła we mnie Spal moj”
 • Ktoś się gapi (Feat. Kabe, Kaz Bałagane) Rest (Dixon37)
  „jadę fura mijam bloki zarabiam tu sos, wydaje czas mnie goni, tnie jak bolid ktoś się gapi ktoś się gapi jadę fura mijam bloki zarabiam tu sos, wydaje czas mnie goni, tnie jak bolid ktoś się”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • ach tak bardzo cie kocj
 • o mój jezu tekst piosenki
 • ach pociesz mnie, panie
 • ach mój jezu tekst
 • jezu pociesz mnie

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ach m - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ach m - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.