Religijne: Archanio

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 655 Tłumaczenia: 1 Wideo: 117

Tekst piosenki

Religijne: Archanio

Archanioł Boży Gabryjel, Posłan do Panny Maryi. Z majestatu Trójcy Świętej,tak sprawował poselstwo k'niej: Zdrowaś Panno, łaskiś pełna,Pan jest z Tobą, to rzecz pewna.Panna się wielce zdumiała,z poselstwa, które słyszała. Pokorniuchno się skłoniła, jako Panna świątobliwa;zasmuciła się z tej mowy,nic nie rzekła Aniołowi.Ale poseł z wysokości,napełnion Boskiej mądrości,rzekł Jej: "Nie bój się, Maryja,Najszczęśliwszaś Panno miła; - nalazłaś łaskę u Pana, oto poczniesz Jego Syna."Jezus nazwiesz imię Jego,będzie Synem Najwyższego - wielki z strony człowieczeństwa,a niezmierny z strony Bóstwa. Wieczny Syn Ojca wiecznego,Zbawiciel świata całego."Bogu Ojcu Wszechmocnemu,Synowi Jego miłemui Duchowi Najświętszemu,Bogu w Trójcy jedynemu,dziękujemy w uniżności, za ten cud Jego miłości.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Archanio

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Archanio

Skomentuj tekst

Religijne: Archanio

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Parapetówa (Hotel Maffija 2) SB MAFFIJA
  „W pałacu na kacu pachnie skunem Stawiaj stówę, że znów to powtórzę Wódy w ch*j dawaj na parapetówę, hej Parapetówę, hej Dawaj na górę To pora obiadowa na tarasie konsumuję Obwieszony złotem z ”
 • Classy Girl Zenon Martyniuk
  „Napisz dzisiaj do mnie Wciąż jestem sam Wciąż mi się śnisz Myśl rozpala płomień Wiesz czego chcę Zaufaj mi Miłość zakwita wieczorem Zaczarowany kwiat Może chcesz dzisiaj dołączyć Pokolorujesz”
 • WARTOŚCI Kubańczyk x Ewelina Lisowska x DJ Slavic
  „Rządzi tu sex A dobre wartości zastępują złe Swingersi, kluby i cash Jak randki, to częściej tylko one night stand Życie traktują jak grę Leje się krew, łzy, pot Potem dopada cię stres To pande”
 • A jednak cud (feat. Organek i Bela Komoszyńska) The New Years 2022
  „Mijają dni, tygodnie, minął cały rok A ty ciągle mówisz do mnie, ciągle śpiewasz mi tu coś Jesteś tu i chyba będziesz zawsze już Chociaż wiele się zdarzyło to, że jesteś, to jest cud Pamiętasz jak”
 • Wariaciki SWING3R
  „Byle do weekendu Do tego, tego trendu Ja nabieram rozpędu By bawić się, bawić Byle do weekendu Jak nie znasz tego trendu To nie popełniaj błędu Masz bawić się, bawić Sukienka, długa noga ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Archanio - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Archanio - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.