Religijne - Ballada Ewangeliczna tekst piosenki - Teksciory.pl

Religijne: Ballada Ewangeliczna

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 625 Tłumaczenia: 0 Wideo: 24

Tekst piosenki

Religijne: Ballada Ewangeliczna

Ref.: Chwała, cześć, chwała, cześć,Alleluja, śpiewa serce me.Chwała, cześć, chwała, cześć,Jezu dzięki Ci, żeś zbawił mnie.1. Szukać szczęścia, szukać celu w życiu chciałem,Gdy na drodze mej stanąłeś, Panie mój.Co się ze mną wtedy stało, nie wiedziałem,Jedno wiem, żeś Ty mnie zbawił, jam jest Twój.2. Tyś okazał dla mnie miłość swoją Panie,Której głębi ja nie mogę pojąć sam.Gdyś przed Radą dla mnie znosił urąganie,Gdy oplwano, potem bito Ciebie tam.3. Dziś Golgota dla mnie źródłem mego życia,Tam Twa Krew obmyła z grzechu serce me,Dzięki, Panie Ci, za krzyż i za przeżycia,I za słowa Twoje "Wykonało się".4. Służyć Tobie pragnę dzisiaj całym sercem,Pragnę Panie zostać jednym z Twoich sług.Naucz Panie Twego słowa, naucz więcej,Abym zawsze Twoją wolę spełniać mógł.5. Chwała Tobie, żeś obiecał Panie wrócić,Aby zabrać mnie z Kościołem świętym Twym.Wtedy z Aniołami będę mógł zanucić,Chwała, cześć, o Alleluja, chwała, cześć.Ref.: Chwała, cześć, chwała, cześć,Z Aniołami będę śpiewać wraz.Chwała, cześć, chwała, cześć,Jezu dzięki Ci, żeś zbawił mnie.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Ballada Ewangeliczna

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Ballada Ewangeliczna

 

Skomentuj tekst

Religijne: Ballada Ewangeliczna

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CARTIER (feat. KIZO) Smolasty
  „moja pierwsza dziewczyna okazała się dziwką ostatnia swego czasu oddała by mi wszytko zrozumiałem ze prawda to jest drugie nazwisko wszystko co wychodzi z moich ust to jebany realtalk zanim doko”
 • Full natural Joda
  „Za gnoja piguły goniłem Tak poznałem drugą dziewczynę Ale to w sumie historia Na całkiem nie taką porytą rozkminę 2 w nocy, 3 w nocu, kur* Gorący simens Stali pod oknem debile I tarabanili po a”
 • Skin Sabrina Carpenter
  „Maybe we could have been friends If i met you in another life maybe then we could pretend Theres no gravity in the worfds we write Maybe you dodn’t mea nit Maybe blode was the only rhyme the onl”
 • Designer Flow (ft. Young Multi) Trill Pem
  „To Designer Flow to tak beztrosko wjeżdża To Designer Flow niemałą hypu bestia To Designer Flow to tak beztrosko wjeżdża te ruchy mam od dziecka To Designer Flow to tak beztrosko wjeżdża”
 • Promises Wac Toja
  „Jaram się tym gdzie jestem Gdy myślę o tym co przeszłe Ziomki cicho życzyły bym przegrał To była kurwa tragedia To nigdy nie były i nie będą ziomki Weź to na raz pierdolnij Widzisz modelkę, ja ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • ballada ewangeliczna
 • slowa piesni ballada ewangeliczna
 • ballady religijne
 • Canto-Ballady religijne 2
 • szukac szczescia szukac celu w zyciu chcialem

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ballada Ewangeliczna - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ballada Ewangeliczna - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.