Religijne - Bo tekst piosenki - Teksciory.pl

Religijne: Bo

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 625 Tłumaczenia: 0 Wideo: 25

Tekst piosenki

Religijne: Bo

Boża mądrości ty ogarniasz wszystkoI wszystkim rządzisz z mocą i słodyczą;Ludu Twojego Wodzu i Pasterzu,Przyjdź do nas, Panie!2. Szczepie Jessego, Znaku dla narodów,Któremu władcy milcząc cześć oddają,Kluczu Dawida, Berło Izraela,Przyjdź do nas, Panie!3. Wschodzie bez kresu, Blasku nieśmiertelny,Sprawiedliwości Słońce najjaśniejsze,Więzi łącząca ziemię i niebiosa,Przyjdź do nas, Panie!4. Królu wszechświata i nasz Prawodawco,Węgielny Głazie, który spajasz ludzkość,Zbawco człowieka i Emmanuelu,Przyjdź do nas, Panie!5. Czas już się zbliża, abyś nas odkupiłPrzez Twoje życie, śmierć i zmartwychwstanie;Tobie i Ojcu z Duchem pocieszeniaChwała niech będzie. Amen.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Bo

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Bo

 

Skomentuj tekst

Religijne: Bo

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • OK Carla Fernandes
  „Nie mów że mnie znasz Bo nawet sama ja O sobie nie wiem tyle Ile chciałabym i tak Więcej nie chcę mieć W kalendarzu walk Wiem na 3wszytko jeszcze Będzie czas Szkoda dnia Nie mów, co do m”
 • Golden Rules C-BooL
  „Sometimes you Wander If you walk the proper way You looking for advisers Who have so much to say They always know Whet’s bad and what is good for you You stick to your own rules And try to be s”
 • Rumba (Puro Oro Anthem) ft. The Sun Maluma
  „Que loca fue la rumba aquella Que cosa buena, tu ahi tan bella Destapando la botella Vimos salir el sol No fue imaginacion La que paso fueron Las consecuenclas de una rumba loca Y fue tan loc”
 • La Vida Loca Major
  „S do P do Z Życie La Vida Loca mam plan jak spędzić sobie dzień kupie sobie glocka i strzelę komuś prosto w łeb u nas tu na blokach każdy w papierach ma ok. robię hajs po nosach syn będzie m”
 • Zabawa najgorszych Blaga
  „To wszystko się kręci Się kręci, Się kręci Jak na karuzeli Myślimy o czerni Gdy jesteśmy w bieli Nad nami jest niebo Czerwone jak wino Będziemy żałować dopiero jak przyjdą Kot? Ono Źli Szyb”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Bo - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Bo - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.