Religijne: Chleb, kt

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 627 Tłumaczenia: 1 Wideo: 58

Tekst piosenki

Religijne: Chleb, kt

1. Chleb, który rozdzielamy dziś w świętej EucharystiiJest trwałym znakiem tego, że Bóg miłuje mnie.Ta miłość umocniona na krzyżu w śmierci Pana,Co życie swoje oddał, by każdy z nas mógł żyć, Tak jak wiecznie pragnie żyć.2. Złączeni w jedno Ciało tworzymy Kościół Święty,A krew przelana za nas zbawienie głosi wszerz.Ku wyższym szczytom nieba idziemy przez pustynię,By dojść do kresu drogi i móc oglądać Ojca, Jak Syn obiecał nam.3. Tyś Paschą naszą, Panie i Boże wszystkich ludzi.Twa wierność nie zna granic, choć serce moje jest Tak mało kochające, że grzech mi wciąż zagraża,Więc daj mi życia mannę pożywać w każdy dzień, Bo ja pragnę wierny być.4. Miłować całym sercem, jak Ty umiłowałeś. Iść w życie dobrze czyniąc każdemu z braci mych.Wiem dobrze, że tak trzeba, bo Ty uczyłeś ludzi,Że wszystko, co uczynię jednemu z braci Twych, Tobie, Jezu, czynię dar.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Chleb, kt

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Chleb, kt

Skomentuj tekst

Religijne: Chleb, kt

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „Czuje do mnie pociąg To nie PKP za mnie da się pociąć Albo strzelić w łeb Thc znowu palimy na stres Nie robi koleżanek moich Rucha tylko mnie Mokre majtki Netflix, blanty Jestem grzeczna g”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Chleb, kt - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Chleb, kt - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.