Religijne - Chleb, kt tekst piosenki - Teksciory.pl

Religijne: Chleb, kt

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 625 Tłumaczenia: 0 Wideo: 24

Tekst piosenki

Religijne: Chleb, kt

1. Chleb, który rozdzielamy dziś w świętej EucharystiiJest trwałym znakiem tego, że Bóg miłuje mnie.Ta miłość umocniona na krzyżu w śmierci Pana,Co życie swoje oddał, by każdy z nas mógł żyć, Tak jak wiecznie pragnie żyć.2. Złączeni w jedno Ciało tworzymy Kościół Święty,A krew przelana za nas zbawienie głosi wszerz.Ku wyższym szczytom nieba idziemy przez pustynię,By dojść do kresu drogi i móc oglądać Ojca, Jak Syn obiecał nam.3. Tyś Paschą naszą, Panie i Boże wszystkich ludzi.Twa wierność nie zna granic, choć serce moje jest Tak mało kochające, że grzech mi wciąż zagraża,Więc daj mi życia mannę pożywać w każdy dzień, Bo ja pragnę wierny być.4. Miłować całym sercem, jak Ty umiłowałeś. Iść w życie dobrze czyniąc każdemu z braci mych.Wiem dobrze, że tak trzeba, bo Ty uczyłeś ludzi,Że wszystko, co uczynię jednemu z braci Twych, Tobie, Jezu, czynię dar.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Chleb, kt

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Chleb, kt

 

Skomentuj tekst

Religijne: Chleb, kt

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Rodzina Dawid Obserwator
  „Nowomiejski bastion Nowomiejski bastion Nowomiejski bastion Jak jestem tu coś winien no to tylko swej rodzinie Zdrowo myślałem, jak oni zachorowali przy mnie Myśl pozytywnie – matka mi mówiła ”
 • 50 CENT OGRODY
  „Ładnie pacniesz Co to za zapach? Nie wiem skąd tu jest ta dojebana chata Nikt nie pytał mnie: kawa czy herbata – wybieraj? Ona miałą keidyśchłpaka hustlera Lubi się tak bawić, znałą takie życie ”
 • Skin Sabrina Carpenter
  „Maybe we could have been friends If i met you in another life maybe then we could pretend Theres no gravity in the worfds we write Maybe you dodn’t mea nit Maybe blode was the only rhyme the onl”
 • RUSKACZ 2 Ronnie Ferrari
  „Dzień dobry już jestem Już jestem razem z wami Weźcie butelki w dłoń Machamy zapalniczkami I wszyscy ręce w górę, wysoko, aż do nieba Ściągamy dużą chmurę, bo tego nam potrzeba Przez te wszys”
 • LEJ BACARDI (ft. Buli) WiT_kowski
  „a teraz lej bacardi ciało masz nie z tej bajki ty mała ze mna tańczysz i tak przez całą noc Lej bacardi światła już wszystkie zgasły i tak bez żadnych granic więc teraz ze mną chodź Wchod”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Chleb, kt - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Chleb, kt - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.