Religijne: Chleb niebia

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 626 Tłumaczenia: 1 Wideo: 27

Tekst piosenki

Religijne: Chleb niebia

Ref.: Chleb niebiański dał nam Pan na życie wieczne. 1. Wzięliśmy i jedliśmy Chleb Błogosławiony. Ciało Pana i Krew drogocenną. Chleb przemienił Pan,Kielich zbawczy, Napój orzeźwiający. 2. Przyjąwszy Święty Chleb będziemy wysławiali Boga,który na całej ziemi uczynił wielkie rzeczy.Radujcie się sprawiedliwi w Panu,przyjmując Ciało i Krew Chrystusa.3. Dziś spożywaliśmy Chleb aniołów,dziś oglądaliśmy naszego Pana Jezusa Chrystusa.Dziś wychwalaliśmy Węgiel żarzący się na ołtarzu, w cieniu którego śpiewają Serafiny.4. Dziś usłyszeliśmy wielki i słodki głos:"To Ciało spali ciernie grzechów, i oświeci dusze ludzi przyjmujących Boski Pokarm".
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Chleb niebia

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Chleb niebia

Skomentuj tekst

Religijne: Chleb niebia

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Blue Banisters Lana Del Rey
  „There’s a picture on the walll Of me on a John Deere Jenny headed me a beer Said: How , the hell, did you get there? Oh, Oklahoma, mhh There were flowers that were dry Sittin’ on the dresser”
 • 1-2 X Natalia Szroeder
  „A może się przetnę na pół I dam ci jedna połowę Druga zostanie jak jest Po jednej połowie na głowie Może się stanę powietrzem I będziesz mnie mógł wdychać mnie wszędzie I się stanę strumieniem”
 • chciałem ci powiedzieć E V
  „Bo dzisiaj chciałem ci powiedzieć Ze w sumie to nie wiem czy to ma sens Twoje oczy wyznaczały cel Dzisiaj krążę po mieście Nie wiem czego chcę Dam ci kwiaty jak zawsze Później łzy na posadzkę ”
 • Scyzoryk Janosika Intruz
  „Fauna i flora, Janosik z Opola Cyk cyk cyk, Scyzoryk Cyk cyk cyk, Scyzoryk Pracuje umysłem, sercem i rękoma I kitram towar kiedy jestem w trasie Szczęścia mi nigdy nie dała podkowa Jestem z Op”
 • Za mordę złapani Ivan Komarenko
  „Normalność się kuli cichutko jak myszka Tak skromnie się tuli w pąsowych policzkach A chamstwo w dostatku panoszy się wszędzie Po smacznym obiadku, w królewskim obłędzie! Milczenie jest owiec, a”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • pieśni religijne o chlebie
 • pieśni religijne o chlebie tekst
 • chleb niebiański tekst
 • piosenki religijne o chlebie
 • Chleb niebiański dał nam Pan tekst

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Chleb niebia - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Chleb niebia - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.