Religijne: Chleb pielgrzym

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 626 Tłumaczenia: 1 Wideo: 27

Tekst piosenki

Religijne: Chleb pielgrzym

Lud Twój Panie, lud pielgrzymi Prosi, byś był światłem, Byś, na drodze do Królestwa, Wzmacniał serca Twoim Ciałem. Zostań, zostań wśród nas, o Panie!1. Chlebie Życia, Tyś sam jest naszą siłą. Ty czynisz trudną drogę tak bezpieczną. Jeśli siły na tym szlaku w nas osłabną, Ręka Twoja niech obdarza wciąż nadzieją. 2. Twoje wino niech jest napojem mocy,Kieruje zapał kroków w Twoje ślady.Jeśli radość gaśnie w sercach od słabości,Twój głos sprawi, że obudzi się w nas świeżość.3. Twoje Ciało, o Jezu, rodzi Kościół,Bo uczysz, żeśmy braćmi w pyle drogi.Jeśli krzywdy niszczą światło Twej miłości,Z Twego Serca płynie nowe przebaczenie.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Chleb pielgrzym

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Chleb pielgrzym

Skomentuj tekst

Religijne: Chleb pielgrzym

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Galácticos Mrozu
  „Rozbijamy bank chciał nam życie w ratach dać miasto lunapark duże dzieci wpadną w szał wchodzi zmiana nocna chować się po kątach wszystko w drobny mak mówią że nie wolno a my z osiedla fam”
 • Let Somebody Go Coldplay x Selena Gomez
  „We had a kind of love i thought that it would never end all my lover all my other all my friend we talked around the circle you talked around and than I love you to the moon and back again ”
 • Łzy ślepego szczęścia Gibbs
  „Ref. Za wszystkie łzy ślepego szczęścia Porozbijane serca, krwawe rany W każdą ciemną noc Za wszystkie dni bez chwili ciepła Życie hartuje nas co dnia A czary są tylko na pomoc, na pomoc, e”
 • Pyk pyk (feat. Bonson) Magiera
  „nie wiem który dzień ten towar trzyma mnie nie wiem czy ja mam go w garści czy on mnie 3 dni temu jej pisałem że już śię 3 dni nie wiem czy to jawa czy sen jeszcze łyk jeszcze 3 no i zawijam s”
 • All Eyez On Me Francuz Mordo
  „każdy nawija o ciemnej ulicy na której nawet nie postawił nogi All Eyez On Me wchodzę do klubu kończę wieczór robiąc ją w doggy W hotelu co tydzień z inną dziewczyną Woła mnie pieniądz. Nie kus”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • lud pielgrzymi tekst
 • piesn religijna pielgrzym

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Chleb pielgrzym - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Chleb pielgrzym - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.