Religijne: Chrystus moim

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 626 Tłumaczenia: 1 Wideo: 27

Tekst piosenki

Religijne: Chrystus moim

Ref. Chrystus moim światłem, Chrystus moim życiem, Jedynym Panem i Zbawicielem. Jemu ufam, zawierzam swe życie, By nim kierował na drodze ku Ojcu.1. Niepokalana Matko Kościoła,Najdoskonalszy wzorze Nowego Człowieka,Pełna Ducha Świętego Wraz z Tobą oddaję się Chrystusowi, Jego Słowu i dziełu.Bądź moją Matką i Nauczycielką. 2. Duchu Święty, Duchu Jezusa i Ojca,Przez Ciebie we Chrzcie ŚwiętymNarodziłem się na nowo, By być dzieckiem Boga. Ucz mnie miłości i posłuszeństwa Ojcu. Napełnij łaską i mocą swoją.Bądź Towarzyszem mej drogi.3. Dzięki Jezu za Twój Kościół, Pielgrzymującą wspólnotę ludu Bożego. Pozwól mi wrastać głębiej W tę braterską wspólnotę, Podejmować diakonię,o Tobie dawać świadectwo.Miłować siostry i braci i tych,Którzy nam przewodzą w drodze do Ciebie. 4. Daj miłować coraz bardziej Twoje słowo,Niech staje się ono dla mnie światłem życia. Daj doświadczyć mocy i radości Ducha Świętego Przez wierność codziennej modlitwie,Na drodze wzrastania w świętości.5. Udziel mi, Panie, daru miłościW bezinteresownym dawaniu siebie; Miłości pięknej i szlachetnej, Którą Duch Święty rozlewa w naszych sercach. Przyjm dzięki za drogę, Na którą mnie wezwałeś, Bez mej zasługi. Amen, alleluja.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Chrystus moim

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Chrystus moim

Skomentuj tekst

Religijne: Chrystus moim

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Bando Love Story Remix Alberto X doubleS X p3 X Enakim
  „take me somwhere far away from here, from here take me somwhere far away from here, from here Baby, don’t breake my heart Don;t break my heart Always back to the bando (…) Put upin a lam bo F”
 • Jak hip-hop był hip-hopem ZBUKU, Bezczel
  „2012, Before Hip Hop Tempo Poland Rozpoczynam historie Zrób mi miejsce – moja kolej Tak poznaje mnie Tomek Wchodzę do gry po swoje Witam cie w Polsce Milion I to dosłownie w moment Polska płon”
 • Niebo było różowe Kaśka Sochacka
  „Skończyłam dziś Nie czuje się z tym dobrze Musiałam wyjść Na zewnątrz było chłodniej Nie będzie już pachniało hortensjami Nie będzie już Tak dużo miedzy nami Niebo było różowe A więc tak wyg”
 • Toxic Love Viki Gabor
  „Czemu znowu robisz to doskonale wiem, ze dobrze się bawisz nie udawaj ze wiesz co to twój błąd i gorzko zapłacisz! Przewidziałam każdy krok teraz wiesz, że ja wiem twoje plany jesteś toxic ”
 • Wishes Come True Duncan Laurence
  „Hay, how are you merry christmas i have a feeling you’re feeling alone you ask me if i have any wishes i said: maybe, it’s time that we get off the phone you ask: What is that all about? Well,”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Chrystus moim - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Chrystus moim - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.