Religijne: Chrystus Pan w niebo wst

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 626 Tłumaczenia: 1 Wideo: 27

Tekst piosenki

Religijne: Chrystus Pan w niebo wst

Chrystus Pan w niebo wstępuje; niech się wierny lud raduje! Na cześć Jego zawołajmy, chwałę Panu zaśpiewajmy: Alleluja, alleluja.Chóry niebian Go witają, cześć i chwałę Mu oddają; wielce cieszą się Anieli, kiedy Chrystusa ujrzeli: Alleluja, alleluja.Chrystus Pan wstąpił dnia tego do Królestwa niebieskiego, równy w Bóstwie Ojcu swemu usiadł po prawicy Jemu. Alleluja, alleluja.Miejsce nam gotuje w niebie, chcąc nas wszystkich mieć u siebie; niebaśmy już dziedzicami, porównani z Aniołami. Alleluja, alleluja.Niechaj ustępuje trwoga, mamy Zbawiciela Boga! Szatan, grzech i śmierć zwalczona, przez Chrystusa zwyciężona. Alleluja, alleluja.Obiecał Ducha Świętego, aby strzegł serca naszego, aby cieszył nas i bronił i od czarta nas zasłonił. Alleluja, alleluja.Apostołowie, patrzajcie, za Nim w niebo spoglądajcie; Jezus, ten co od was idzie, by świat sądzić znowu przyjdzie. Alleluja, alleluja.Czemu patrząc tu stoicie? Czy słów Mistrza nie pomnicie? "Idąc w cały świat pogański, głoście Mu testament Pański", Alleluja, alleluja.Gdy me słowa wykonacie, życie swoje za Mnie dacie, wtedy przyjmę, was do siebie i uwieńczę chwałą w niebie." Alleluja, alleluja.Tego czasu wesołego chwalmy z serca Pana swego; chwała bądź Bogu naszemu, w Trójcy świętej jedynemu. Alleluja, alleluja.Chwała Ojcu Przedwiecznemu, co dał byt stworzeniu wszemu; bądź Mu sława, dziękczynienie, wieczna cześć i uwielbienie. Alleluja, alleluja.Jezu Chryste, Zbawicielu, wszystkich dusz Odkupicielu, Twe nad światem królowanie niechaj nigdy nie ustanie. Alleluja, alleluja.Duchu Święty, Tobie pienia, coś jest sprawcą uświęcenia; niech za dary z Twojej ręki co dzień niesiem Ci podzięki. Alleluja, alleluja.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Chrystus Pan w niebo wst

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Chrystus Pan w niebo wst

Skomentuj tekst

Religijne: Chrystus Pan w niebo wst

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • MC Mata
  „Wstałem jak co dzień ran No i kurwa znów to samo: Pół Polski chce mnie pobić Pół Polski bije brawo Płacze co drugi rodzić Bo trudno się pogodzić W tym że pato raper Nie chce zostać super nianią”
 • Jak hip-hop był hip-hopem ZBUKU, Bezczel
  „2012, Before Hip Hop Tempo Poland Rozpoczynam historie Zrób mi miejsce – moja kolej Tak poznaje mnie Tomek Wchodzę do gry po swoje Witam cie w Polsce Milion I to dosłownie w moment Polska płon”
 • AU (feat. Sokół) Białas
  „nie nazwałbym tego rajem pieniądze tu nie lecą z nieba NIE! to co jest podłe w rodzicach potem w dzieciaku dojrzewa dbajmy o siebie nawzajem bo tu nie można liczyć na władzę AU dbajmy o si”
 • Toxic Love Viki Gabor
  „Czemu znowu robisz to doskonale wiem, ze dobrze się bawisz nie udawaj ze wiesz co to twój błąd i gorzko zapłacisz! Przewidziałam każdy krok teraz wiesz, że ja wiem twoje plany jesteś toxic ”
 • Wishes Come True Duncan Laurence
  „Hay, how are you merry christmas i have a feeling you’re feeling alone you ask me if i have any wishes i said: maybe, it’s time that we get off the phone you ask: What is that all about? Well,”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • chrystus pan w niebo wstępuje
 • pieśń chrystus pan w niebo wstępuje
 • Panu zaśpiewajmy cześć i chwałę Panu dajmy tekst

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Chrystus Pan w niebo wst - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Chrystus Pan w niebo wst - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.