Religijne: Ci, kt

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 626 Tłumaczenia: 1 Wideo: 27

Tekst piosenki

Religijne: Ci, kt

Ci, których miłujesz chorzy są o Panie Spojrzyj na ich cierpień wyciśnięte znamię Słowo Twe, co słońce zapala i zorze, Utracone zdrowie chorym wrócić może.Ref.: Panie, rzeknij słowo, Ci po Twoim słowie Znów się cieszyć będą odzyskanym zdrowiem Tylko jedno słowo a wnet uzdrowiona Będzie chora matka, siostra, córka, żona.2. Na Twe Boskie słowa, wbrew ludzkim nadziejom Mąż, syn, brat lub ojciec chory wyzdrowieją. Panie, spraw, by wstali, spraw aby przejrzeli Włóż na nich Swą rękę, by się dobrze mieli.3. Uzdrowienie chorych, proś niech Syn Twój Boży Serce Swoje prośbom naszym dziś otworzy! Jednak, gdy nie powie słowa uzdrowienia Uproś, Matko, męstwo w godzinę cierpienia.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Ci, kt

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Ci, kt

Skomentuj tekst

Religijne: Ci, kt

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Droga wojownika Janusz Walczuk
  „ja wybrałem Droga wojownika po schodach w górę jak mój ziomal Michał w szkole nie interesowała mnie matematyka dziś mnie interesuje bo dziś podwajam kapitał dla drużyny gram jak kapitan w tym”
 • Internationa Mortel x Alberto
  „Ponad 4 dychy w łapie Każdy z nas goni papier Miejska dżungla, wąż pluje jadem Goryl, goryl, Mbape Mamy to w genach Kręcimy ten biznes, w chuju mam twoje obawy Utarg, bosa nie zgrywam Bo dobrze”
 • Jeździec ReTo
  „Daje buta do spodu auto rusza spod domu zapierd*ala nie ma tu jednego kuca jak szogun karmie płuca - do obu biorę bucha mam spokój wpypeir* jeśłi chcesz mi to zakłócać b o po chu? z nieba”
 • Róże i różowe tulipany Top Girls
  „Ile razy będziesz mnie po pracy różami przepraszać po co się meczysz Po co te scenki? skarbie ile można wybaczyć? zmieniałeś się już milion razy po każdym mówiłam że wracam a gdy już wróciłam”
 • BIG MOMMY OLIWKA BRAZIL
  „Wchodzi Big Mommy zrobić big money twoja suka patrzy w lustro - widzi kasztany twoja suka ma dużo wspólnego z fiutami dupą zasłoniłam jej fake kryształy nie mam czasu gadać zrób ten przelew h”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ci, kt - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ci, kt - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.