Religijne: Cia

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 626 Tłumaczenia: 1 Wideo: 27

Tekst piosenki

Religijne: Cia

Ref. Ciało Chrystusa niechaj nas strzeże na życie wieczne.2. Jam jest chleb życia.Kto do Mnie przychodzi,' nie będzie łaknąłA kto we Mnie wierzy,Nie będzie nigdy pragnąć 3.Wszystko, co Mi daje Ojciec, do Mnie przyjdzie,A tego, który do Mnie przychodzi,' precz nie odrzucę,Ponieważ z nieba zstąpiłem nie po to, aby pełnić wolę swojąAle wolę Tego, kto Mnie posłał.4.Jest wolą Tego, który Mnie posłał,Abym ze wszystkiego', co Mi powierzył, Nie stracił niczego , Ale żebym to wskrzesił w czasie ostatecznym.5.To bowiem jest wolą Ojca mego,Aby każdy, kto widzi Syna ' i wierzy w NiegoMiał życie wieczne.A ja wskrzeszę go w dniu ostatecznym.6.Nikt nie może przyjść do Mnie,' jeżeli go nie pociągnie Ojciec, który Mnie posłał;Ja zaś wskrzeszę go ' w dniu ostatecznym.Zaprawdę, powiadam wam:Ma życie wieczne ten, kto we Mnie wierzy, 7.Jam jest chleb życia.Ojcowie wasi jedli mannę na pustyni ' i pomarli.To jest chleb, który zstępuje z nieba :Kto go spożywa, nie umrze.8.Ja jestem chlebem żywym, który zstąpił z nieba.Jeśli kto spożywa ten chleb,' będzie żył na wieki. Chlebem, który Ja dam,Jest ciało moje za życie świata dane.9.Jeżeli nie będziecie spożywali Ciała Syna Człowieczego I nie będziecie pili Krwi Jego,' nie będziecie mieli życia w sobie.Kto spożywa moje Ciało ' i Krew moją pije,Ma życie wieczne,' a Ja wskrzeszę go w dniu ostatecznym.10.Ciało moje jest prawdziwym pokarmem, A Krew moja' jest prawdziwym napojem.Kto spożywa moje Ciało ' i Krew moją pije,Trwa we Mnie, a Ja w nim.11. To jest chleb, który zstąpił z nieba Nie jest on taki jak ten,' który jedli wasi przodkowie, a poumierali.Kto spożywa ten chleb,Ten będzie żył na wieki.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Cia

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Cia

Skomentuj tekst

Religijne: Cia

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Daleko Stąd ZBUKU
  „mam w Hiszpanii ziomów nikt nie siedzi w domu brat nie musi się powtarzać kiedy mówi POMÓŻ Parę moich byłych To dziś kupę złomu Choć wlewały w siebie botoks Tony silikonu Moja bardziej … bot”
 • Diabeł (ft. Rip Scotty) Przyłu
  „Kiedy weźmie ze mnie diabeł Na chwile lub na stałe Kiedy weźmie ze mnie diabeł Kiedy weźmie ze mnie diabeł Na chwile lub na stałe Bo ma do mnie ważna sprawę Weź przekaż ze mam wiarę I że swoj”
 • Egoistka - feat. Guova MONAMI (Monika Miller)
  „Ktoś mnie znowu uczy reguł jakby znał mnie się odzywa wypadłeś chyba z zakrętu skoro robisz taki cyrk te porcelanowe kości a pod skórą tylko jad tamten chyba zszedł na zawał nie wiem w sumie co”
 • Róże i różowe tulipany Top Girls
  „Ile razy będziesz mnie po pracy różami przepraszać po co się meczysz Po co te scenki? skarbie ile można wybaczyć? zmieniałeś się już milion razy po każdym mówiłam że wracam a gdy już wróciłam”
 • BIG MOMMY OLIWKA BRAZIL
  „Wchodzi Big Mommy zrobić big money twoja suka patrzy w lustro - widzi kasztany twoja suka ma dużo wspólnego z fiutami dupą zasłoniłam jej fake kryształy nie mam czasu gadać zrób ten przelew h”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • kto spożywa moje ciało tekst
 • kto spozywa moje cialo tekst
 • tekst piosenki kto ten chleb spożywa
 • kto spozywa moje cialo tekst piosenki
 • ja jestem chlebem żywym który zstąpił z nieba piosenka

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Cia - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Cia - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.