Religijne - Ciebie na wieki tekst piosenki - Teksciory.pl

Religijne: Ciebie na wieki

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 625 Tłumaczenia: 0 Wideo: 24

Tekst piosenki

Religijne: Ciebie na wieki

Ciebie na wieki wychwa1ać będziemy,Królowo nieba Maryja!W Twojej opiece niechaj zostajemy,śliczna, bez zmazy lilija,Wdzięczna Estero, o Panienko święta,Tyś przez Aniołów jest do nieba wzięta,Niepokalanie poczęta!2. Na każdy moment, na każdą godzinę,Twojej pomocy żądamy,Pani Anielska, odproś naszą winę,do Ciebie grzeszni wzdychamy.O furto rajska? Ucieczko grzeszników,O Matko Boska? Ratuj niewolników!Niepokalanie poczęta!3. Obróć Swe oczy, pośpiesz w utrapieniu,Maryjo, Matko miłości;Kto służy Tobie, nie daj go zginieniu,broń nas od czarta chytrośc1.Pokaż swą łaskę, Matko litościwa,Najświętsza Panno, bądźże szczodrobliwa,Niepokalanie poczęta?4. Masz berło w ręce, znać żeś Monarchinią, Masz drugie, Syna Swojego.Zjednaj nam łaskę w ostatnią godzinę, W on dzień skonania naszego.Niech Cię chwalimy z Synem Twym społecznie, Jak teraz w życiu, tak i potem wiecznie, Niepokalanie poczęta!5. Przybądź, o Matko, w ostatnim terminie,Ciebie, my grzeszni, wzywamy.Przybądź na pomoc w śmiertelnej godzinie,Niechaj przy Tobie skonamy.Ubłagaj Syna, niechaj się zmiłuje,A żywot wieczny po śmierci daruje,Niepokalanie poczęta!
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Ciebie na wieki

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Ciebie na wieki

 

Skomentuj tekst

Religijne: Ciebie na wieki

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Trudne Dziecko Alan
  „zaczynam od nowa bez haju to zyskam a z życiem wygrałem bo nie uciekałem jak jebana pizda zaczynam od nowa bez haju to zyskam a z życiem wygrałem bo nie uciekałem jak jebana pizda chcę na ”
 • Ale jazz! sanah, Vito Bambino
  „kawka na wynos dzisiaj towarzyszy mi to cappuccino niesłodzenie - będę fit Szekspirowski sznyt Całe noce mi się śnił Gdzie Romeo był Codziennie narzekałam gdzie ten happy end Me vibrato chciał”
 • De Una Vez Selena Gomez
  „Ya no duele como antes, no La herida de tu amor sano Den una vez por toda Soy mas fuerte sola Es que no me arrepiento del pasado Se que el tiempo a tu lado corto mis alas Pero ahora este pecho”
 • Robię to (ft. Joda) Dedis
  „Dedis wjeżdża raper Skoro nie potrafisz pisać tak jesteś jak rap na tej scenie Bo do przodu poszedł rap Dawno, dawno temu cała scena mówi papa A mój papa nas zostawił – nie gadamy z nim 2 lata Tu”
 • 34+35 Remix (Ft. Megan Thee Stallion, Doja Cat) Ariana Grande
  „You might think i am crazy the way i've been craving If i put it Quite plainly Just give me tchem babies So what you doing tonight Better say doing you right Watching movies But i ain’t seen”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • ostatnią godzinę piosenka religijna
 • na wieki piosenka
 • słowa piosenki jesteśmy razem na wieki

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ciebie na wieki - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ciebie na wieki - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.