Religijne: Cieszmy si

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 627 Tłumaczenia: 1 Wideo: 58

Tekst piosenki

Religijne: Cieszmy si

Cieszmy się i pod niebiosywznośmy razem miłe głosy,Bo wesoła dziś nowina: Czysta Panna rodzi Syna. Ref.: Bijcie w kotły, w trąby grajcie, a Jezusa przywitajcie, nowonarodzonego.2. Złożyła Go na sianeczku, między bydlęty w żłóbeczku,Aniołowie Go witają, chwałę z wysoka śpiewają:3. Pastuszkowie na znak dany, znalazłszy Pana nad pany,z pociechą serca witają, Bogiem Go swoim wyznają. 4. Trzej Królowie ode Wschodu z darami swego narodu do Betlejem pośpieszają, pokłon i dary Mu dają. 5. I my Go te przywitajmy i wesoło zaśpiewajmy: witaj, śliczne Niewiniątko, zesłane z nieba Dzieciątko. 6. Tyś jest Synem Najwyższego, Tyś Panem świata całego,przez Twe święte Narodzenie odpuść grzechy, daj zbawienie.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Cieszmy si

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Cieszmy si

Skomentuj tekst

Religijne: Cieszmy si

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiem Carla Fernandes
  „znów czuje ze tracę grunt pod nogami prze stój nie chcę wiedzieć czy to już co tam wołam z planów został gruzy taka kolej rzeczy , cóż chciałam mieć wszystko na raz i nie wiedział sama co”
 • It'll Be Okay Shawn Mendes
  „Are we gonna make it? Is this gonna hurt?" We can try to sedate it But that never works I start to imagine a world where we don't collide It's making me sick but we'll heal And the sun wil”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Cieszmy si - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Cieszmy si - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.