Religijne - Cieszmy si tekst piosenki - Teksciory.pl

Religijne: Cieszmy si

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 625 Tłumaczenia: 0 Wideo: 25

Tekst piosenki

Religijne: Cieszmy si

Cieszmy się i pod niebiosywznośmy razem miłe głosy,Bo wesoła dziś nowina: Czysta Panna rodzi Syna. Ref.: Bijcie w kotły, w trąby grajcie, a Jezusa przywitajcie, nowonarodzonego.2. Złożyła Go na sianeczku, między bydlęty w żłóbeczku,Aniołowie Go witają, chwałę z wysoka śpiewają:3. Pastuszkowie na znak dany, znalazłszy Pana nad pany,z pociechą serca witają, Bogiem Go swoim wyznają. 4. Trzej Królowie ode Wschodu z darami swego narodu do Betlejem pośpieszają, pokłon i dary Mu dają. 5. I my Go te przywitajmy i wesoło zaśpiewajmy: witaj, śliczne Niewiniątko, zesłane z nieba Dzieciątko. 6. Tyś jest Synem Najwyższego, Tyś Panem świata całego,przez Twe święte Narodzenie odpuść grzechy, daj zbawienie.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Cieszmy si

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Cieszmy si

 

Skomentuj tekst

Religijne: Cieszmy si

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Puca (ft. Paluch, Young Igi, Koldi) Chris Carson x DJ Soina
  „Bez pucki do lamusów Na gierki już za stary Z tych wysuszonych fusów Nie zrobisz dobrej kawy Mówi król P do usług Zadanie weszło w nawyk Przy mnie grono szajbusów Nachosy i kalmary Je, je, je ”
 • Sabotage Bebe Rexha
  „Why do i soabotage everything i love? It’s always beautiful until i fuck i up Tell myself i am safe and lonely With nobody else to break my heart Even though i know you’d never I am my own wors”
 • Wanted Enter
  „kiedyś tu każdy pluł mi pod nogi rzucały kłody mi całe bloki dzisiaj im robię nuty pod nogi nuty po której pękają podłogi a tym samym pękają dupy bo Enter podpala chałupy i czasem zrobię nutę do”
 • Przyjaciółka Anika Dąbrowska
  „długo czekałam na twój znak czy zadzwoni ten telefon chociaz raz długo dusiłam w sobie zal skoro ciebie nie ma sama pójdę w tan pamiętam tamtą noc gdy znikąd przyszła moc uliczny deszcz rozma”
 • Jak przestać kochać Jorrgus
  „kochanie czy pamietasz jak pierwszy raz spotkaliśmy sie właśnie w tym miejscu miałaś n sobie tę piękną chabrową sukienkę pamietasz? obiecaliśmy sobie wtedy ze nieważne co by się działo choćby kt”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Cieszmy si - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Cieszmy si - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.