Religijne - Dajesz Jezu cia tekst piosenki - Teksciory.pl

Religijne: Dajesz Jezu cia - Tekst piosenki

Utwór nie ma przypisanego wideo
Bądź pierwszy i dodaj klip do wykonawcy Dodaj wideo
Wykonawca:
Statystyki wykonawcy:
Teksty625
Tłumaczenia0
Wideo21


Tekst piosenki

Religijne: Dajesz Jezu cia

Ref. Dajesz Jezu ciało swei Krew, napój nieśmiertelności. 1. Ciało Święte Chrystusa Baranka Bożego,Ciało Święte wydane dla naszego zbawienia.Ref. Dajesz, Jezu...2. Ciało Święte udzielające swoim uczniomTajemnicy Nowego Przymierza.Ref. Dajesz, Jezu...3. Ciało Święte, dzięki któremu otrzymaliśmy bezkrwawą ofiarę,Ciało Święte Arcykapłana, wywyższone nad niebo.Ref. Dajesz, Jezu...4. Ciało Święte, które usprawiedliwia grzeszników,Ciało Święte, które oczyściło nas przez Krew swoją.Ref. Dajesz, Jezu...5. Ciało Święte Tego, który wodą obmył stopy Apostołów,Ciało Święte Tego, który oczyścił ich serca przez Ducha.Ref. Dajesz, Jezu...6. Ciało Święte, które otrzymało podstępny pocałuneki które przez miłość śmierć zdeptało.Ref. Dajesz, Jezu...7. Ciało Święte dobrowolnie wydane Piłatowii objawiające swą czystość w Kościele.Ref. Dajesz, Jezu...8. Spożywamy Nieśmiertelnego, który składa ofiarę za śmierć, dając życie,zstępuje do piekła i zostawia je zwyciężone.Ref. Dajesz, Jezu...9. Maria, która niegodna namaściła Jego stopy,ona pierwsza ujrzała Go przed grobem i uwielbiła swego Boga.Ref. Dajesz, Jezu...10. Rzekła do Piotra i Apostołów:On zmartwychwstał spośród tych, co pomarli, Pan Nieśmiertelny.Ref. Dajesz, Jezu...11. Łamiemy ten Chleb i błogosławimy Kielich zbawienia,bo Twoja Krew, o Chryste, jest dla nas źródłem życia.Ref. Dajesz, Jezu...12. Aniołowie i Moce nieba gromadzą się przy ołtarzu Pana,Chrystus daje nam Święty Chleb i Kielich nieśmiertelności.Ref. Dajesz, Jezu...13. Kto spożywa to Ciało i pije z tego Kielicha,ten przebywa w Bogu, a Bóg w nim.Ref. Dajesz, Jezu...14. Pan dał pokarm z nieba, człowiek pożywa chleb Aniołów,wdzięczni przyjmujemy ten sakrament z niebios.Ref. Dajesz, Jezu...15. Zbliżmy się do ołtarza Pana z pokornym sercem,pałającym pragnieniem Boga i pełnym Ducha.Ref. Dajesz, Jezu...16. Oto lud Twój zgromadzony w świątyni pełen radości,pojednani będąc trwajmy w pokoju i miłości braterskiej.Ref. Dajesz, Jezu...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Dajesz Jezu cia

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie Dodaj swoje tłumaczenie

Inne teksty wykonawcy

 • Religijne Do Ciebie odwieczny Panie
  "Do Ciebie odwieczny Panie, Pokornie wołamy, Patrz na serc naszych wołanie, Do Ciebie wzdychamy, Użycz nam, Ojcze pociechy I odpuść nam nasze grzechy; Błagamy Cię w pokorze; Zlituj się nad nami Boże, N"
 • Religijne Do Ciebie Panie, pokornie wo
  "Do Ciebie Panie, pokornie wołamy;Łzy wylewając, serdecznie wzdychamy.2. Racz na nas wejrzeć z nieba wysokiego,A racz pocieszyć człowieka grzesznego.3. Któregoś Panie, zbytnio umiłowałI Krwi najświętsz"
 • Religijne Do Cz
  "Z całego serca i z całej duszyChcemy Maryjo Tobie podziękować, Że pozwoliłaś w swojej dobrociDo Twej stolicy dzisiaj pielgrzymować. Że pozwoliłaś zostawić wszystko,By tylko z Tobą dni kilka być, I tyl"
 • Religijne Do g
  "Kto chce wielkim być - ten małym niech sie stanieKto chce królem być - ten sługa niech zostanieKto chce skarby mieć - niech sercem sie bogaciKto chce życie mieć - niech życie swoje straciRef. Bo tam m"
 • Religijne Dotkn
  "Ta droga nie kończy sięA ty biegniesz nią, Wciąż tyle masz sił,Zamiarów i snów, pięknych snów.Jest w tobie nadzieja, żeKażdy twój krokOstatni już jestI możesz ot, tak za chwile już REF: Dotknąć nieba "

Religijne: Dajesz Jezu cia
Oceń tekst piosenki
0 %
0 %
Ocen: 0


muzyka.interia.pl


omnibusombibus 2

Skomentuj tekst piosenki

Religijne: Dajesz Jezu cia

Komentarze: 0
Dodaj komentarz
Twój komentarz może być pierwszy
4000 znaków do wpisania
Piszesz jako gość

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe

Polecane na dziś

teksty piosenek

 • Tymek, Kuba Karaś, Urbanski Oczko w głowie
  "Nocą wchodzę na dach zaimponować światu Strachy gonią w snach Jakoś przeżyję lato Piszę historię do gwiazd Imiona zdobią ten padół Bloki szare jak rap Pomiędzy czarno i biało Nocą wchodzę na d"
 • Kali x Major HUCPA
  "Smugi zakryły słońce Plastyk zatruł ocean Ludzie giną na wojnach Dzieci potrafią strzelać Światem rzezi spisek Zawiązany przez masonów To im sprzedano Polskę tak jak wieki temu kościół świat "
 • PlanBe FRISBEE
  "Świat cię ma w swoich szponach GPS na iphonach stale stres o ten $ tak gdzie cash czeka żona w głowie syf, daje szona bądź jak wszyscy dokoła świat cię zniszczy, wypluje nie bądź inny, ikona "
 • BRACIA FIGO FAGOT (Figo & Samogony) Nie zaufam nigdy już
  "To chłodny był maj Pisałaś że tak Ze wszystko mi dasz Na pewno Twój list pachniał „FA” I czułem si ejak Bym wygrał va banque Lub randkę w ciemno W skarbonce Deutsche mark Chyba zrozumie brat"
 • Jennifer Lopez In The Morning
  "If you love me Say it in the mornimg Not just in the evening Only when you want my body Want my body Sweet littel white lies Your sweet little white lies Leave a bad taste in my mouth Your "

Użytkownicy poszukiwali

 • niebo które nam dajesz

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

teksty piosenek


Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 1999-2020 INTERIA.PL Wszystkie prawa zastrzeżone.
Teksty piosenek i tłumaczenia: ilość w serwisie - 688 882