Religijne: Dajesz Jezu cia

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 626 Tłumaczenia: 1 Wideo: 27

Tekst piosenki

Religijne: Dajesz Jezu cia

Ref. Dajesz Jezu ciało swei Krew, napój nieśmiertelności. 1. Ciało Święte Chrystusa Baranka Bożego,Ciało Święte wydane dla naszego zbawienia.Ref. Dajesz, Jezu...2. Ciało Święte udzielające swoim uczniomTajemnicy Nowego Przymierza.Ref. Dajesz, Jezu...3. Ciało Święte, dzięki któremu otrzymaliśmy bezkrwawą ofiarę,Ciało Święte Arcykapłana, wywyższone nad niebo.Ref. Dajesz, Jezu...4. Ciało Święte, które usprawiedliwia grzeszników,Ciało Święte, które oczyściło nas przez Krew swoją.Ref. Dajesz, Jezu...5. Ciało Święte Tego, który wodą obmył stopy Apostołów,Ciało Święte Tego, który oczyścił ich serca przez Ducha.Ref. Dajesz, Jezu...6. Ciało Święte, które otrzymało podstępny pocałuneki które przez miłość śmierć zdeptało.Ref. Dajesz, Jezu...7. Ciało Święte dobrowolnie wydane Piłatowii objawiające swą czystość w Kościele.Ref. Dajesz, Jezu...8. Spożywamy Nieśmiertelnego, który składa ofiarę za śmierć, dając życie,zstępuje do piekła i zostawia je zwyciężone.Ref. Dajesz, Jezu...9. Maria, która niegodna namaściła Jego stopy,ona pierwsza ujrzała Go przed grobem i uwielbiła swego Boga.Ref. Dajesz, Jezu...10. Rzekła do Piotra i Apostołów:On zmartwychwstał spośród tych, co pomarli, Pan Nieśmiertelny.Ref. Dajesz, Jezu...11. Łamiemy ten Chleb i błogosławimy Kielich zbawienia,bo Twoja Krew, o Chryste, jest dla nas źródłem życia.Ref. Dajesz, Jezu...12. Aniołowie i Moce nieba gromadzą się przy ołtarzu Pana,Chrystus daje nam Święty Chleb i Kielich nieśmiertelności.Ref. Dajesz, Jezu...13. Kto spożywa to Ciało i pije z tego Kielicha,ten przebywa w Bogu, a Bóg w nim.Ref. Dajesz, Jezu...14. Pan dał pokarm z nieba, człowiek pożywa chleb Aniołów,wdzięczni przyjmujemy ten sakrament z niebios.Ref. Dajesz, Jezu...15. Zbliżmy się do ołtarza Pana z pokornym sercem,pałającym pragnieniem Boga i pełnym Ducha.Ref. Dajesz, Jezu...16. Oto lud Twój zgromadzony w świątyni pełen radości,pojednani będąc trwajmy w pokoju i miłości braterskiej.Ref. Dajesz, Jezu...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Dajesz Jezu cia

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Dajesz Jezu cia

Skomentuj tekst

Religijne: Dajesz Jezu cia

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Blue Banisters Lana Del Rey
  „There’s a picture on the walll Of me on a John Deere Jenny headed me a beer Said: How , the hell, did you get there? Oh, Oklahoma, mhh There were flowers that were dry Sittin’ on the dresser”
 • 1-2 X Natalia Szroeder
  „A może się przetnę na pół I dam ci jedna połowę Druga zostanie jak jest Po jednej połowie na głowie Może się stanę powietrzem I będziesz mnie mógł wdychać mnie wszędzie I się stanę strumieniem”
 • chciałem ci powiedzieć E V
  „Bo dzisiaj chciałem ci powiedzieć Ze w sumie to nie wiem czy to ma sens Twoje oczy wyznaczały cel Dzisiaj krążę po mieście Nie wiem czego chcę Dam ci kwiaty jak zawsze Później łzy na posadzkę ”
 • Scyzoryk Janosika Intruz
  „Fauna i flora, Janosik z Opola Cyk cyk cyk, Scyzoryk Cyk cyk cyk, Scyzoryk Pracuje umysłem, sercem i rękoma I kitram towar kiedy jestem w trasie Szczęścia mi nigdy nie dała podkowa Jestem z Op”
 • Za mordę złapani Ivan Komarenko
  „Normalność się kuli cichutko jak myszka Tak skromnie się tuli w pąsowych policzkach A chamstwo w dostatku panoszy się wszędzie Po smacznym obiadku, w królewskim obłędzie! Milczenie jest owiec, a”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • niebo które nam dajesz

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Dajesz Jezu cia - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Dajesz Jezu cia - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.