Religijne: Do matki

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 626 Tłumaczenia: 1 Wideo: 27

Tekst piosenki

Religijne: Do matki

Gdy idę przez życie i myślę sobie,Że jestem ciągle w opiece Twojej.Ty patrzysz wciąż na mnie - ja ufam Tobie,Choć żyję nieraz w grzechu na co dzień.Ref. Matko - Ty kochaj nas, Matko - pocieszaj nasMatko - Ty ratuj nas, Matko - Ty kochaj nas!2. Grzech mój tkwi gdzieś w głębi złej duszy mojej,Gdzie czasem mieszka szatan skalanyI chce mnie sprowadzić z dobroci Twojejna ruin skały, bym był zesłany.3. Z synowskim uczuciem biegnę do Ciebie,By złożyć głowę u Twoich stóp,I razem z bliźnimi mieć drogę w niebieDo Twego serca, przeżyć ten cud!
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Do matki

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Do matki

Skomentuj tekst

Religijne: Do matki

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Dzika BOVSKA
  „Przecina powietrza Jak strzała prosto w serce Zabiera mi przestrzeń Łamie kości na wietrze Bo jestem, ale nie jestem Słabo mi Dzika dziewczynko Szukała wyjścia i znikła Zapomniała w drodze Wi”
 • Story of My Dream Riverside
  „So i wrote a lyrics 10 years ago But livin’ in the past the decade has gone the world is upside down and the rest is flattered by reptilians swords the river is the same even it you go again”
 • Dla niej Chada
  „To jest Chada Chada To jest Chada Chada to jest mój dowód tej miłości na zabój dla ciebie, skarbie, dziś Chada do podkładu tego układu nie ma prawa nikt zniszczyć nie ma dnia by, nie dziękow”
 • Potrzeba Skał (ft. Król) Rosalie.
  „to wyrzucasz wciąż bumerangi słów do minionych dni do straconych dni choć nas niesie wiatr ciągle patrzysz wstecz powracać tam gdzie sparzyłeś się gdy chce wziąć się w garść to mi lecisz z ”
 • Rock with you SEVENTEEN (세븐틴)
  „Won’t let them break your heart Oh, no! No words are eough for you I just want to leve you I just want you i need i tell you This time i wanna Rock with you good night we keep shin”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • dokond iść jak nie do matki piosenka
 • matka tekst religijne

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Do matki - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Do matki - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.