Religijne: Duchu O

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 626 Tłumaczenia: 1 Wideo: 27

Tekst piosenki

Religijne: Duchu O

Unoszący się nad wód bezmiaremDuchu Święty przyjdź!Podtrzymujesz świat w istnieniumocą obdarz nas!Stróżu życia Bożego w człowiekuDuchu Święty przyjdź!Ty dajesz siłę i męstwowiarę wzmocnij w nas!Ref. Duchu Ożywicielu, nowy uczyń dzień!Duchu, Ty możesz uzdrowić chora miłość.Dusz ulecz rany, nadzieję wlej,Tchnij życie tam, gdzie włada śmierć!(Duchu, przyjdź!)2. Pocieszenie błądzących w rozpaczy.Duchu Święty, przyjdź!Świętym czynisz ludzkie ciałomocą obdarz nas!Zjednoczenie serc w Kościół Chrystusa.Duchu Święty przyjdź!Ty dajesz mądrość i radęwiarę wzmocnij w nas!
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Duchu O

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Duchu O

Skomentuj tekst

Religijne: Duchu O

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Znowu wieje wiatr (SBM Label x Żywiec Jasne Lekkie) White 2115, Jan-rapowanie, Solar, Lanek
  „Zanim znajdzie słońce zanim odjedziesz gdzieś proszę x ciebie, zapamiętaj jeszcze będzie dobrze jeszcze będzie ok czekaj, przecież już jest teraz swoim tempem płynie czas dzisiaj Znowu wieje ”
 • Twój Stary To Sarius Sarius
  „AP always flex Twój stary to Sarius! heheh chicki, chicki blau Z martwego miasta ma, Mariusz, nie hrabia Mam manię jak Magellan, lecę w górę jak hajs Świata znam każdy stan, spadam tak samo j”
 • Kokaina Tymek
  „Kokaina, nogi swe rozchyla miasto, jak kokaina Kokaina, nogi swe rozchyla miasto, jak kokaina Kokaina, Kokaina, Kokaina, Kokaina miasto, jak kokaina Kokaina, miasto, jak kokaina wciąga jak ko”
 • CRIMINAL KRONKEL DOM
  „znowu podjeżdża lodówa nie , nie, to nie sen Właśnie kończy się dzień Łapiesz ostatniego bucha Znowu syreny dźwięk Za plecami masz cień Criminal, Criminal, Criminal, Criminal Criminal, Crimin”
 • Fotograf Brok Organek
  „jestem fotograf mówią mi Brok oprócz nagana mam niezły wzrok może i widzę i ciut jakby więcej może to prawda gdy patrze na ręce to wiem potrafię ocalić tak wiele trzeba tylko ocalić kamerę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • duchu ożywicielu nowy uczyń dzień

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Duchu O - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Duchu O - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.