Religijne: Hejna

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 626 Tłumaczenia: 1 Wideo: 27

Tekst piosenki

Religijne: Hejna

Hejnał wszyscy zaśpiewajmy, cześć i chwałę Panu dajmy, nabożnie k`Niemu wołajmy.2. Mocny Boże z wysokości, Ty światłem swej wszechmocności rozpędź piekielne ciemności.3. Jużci ona noc minęła, co wszystek świat ucisnęła, a początek z grzechu wzięła.4. Na to Boży Syn jedyny, by ciemności zniósł i winy, w żywot zstąpił świętej Panny.5. Temu Bóg dał nas w opiekę, by czartowską zniósł z nas rękę i piekielną odjął mękę.6. Ten łaskawie nas przyjmuje, z wiecznych ciemności wyjmuje, światłość zbawienną gotuje.7. Boże, prawdziwa światłości, Ty oświeć nasze ciemności, wiodąc do swojej jasności.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Hejna

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Hejna

Skomentuj tekst

Religijne: Hejna

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Droga wojownika Janusz Walczuk
  „ja wybrałem Droga wojownika po schodach w górę jak mój ziomal Michał w szkole nie interesowała mnie matematyka dziś mnie interesuje bo dziś podwajam kapitał dla drużyny gram jak kapitan w tym”
 • Internationa Mortel x Alberto
  „Ponad 4 dychy w łapie Każdy z nas goni papier Miejska dżungla, wąż pluje jadem Goryl, goryl, Mbape Mamy to w genach Kręcimy ten biznes, w chuju mam twoje obawy Utarg, bosa nie zgrywam Bo dobrze”
 • Jeździec ReTo
  „Daje buta do spodu auto rusza spod domu zapierd*ala nie ma tu jednego kuca jak szogun karmie płuca - do obu biorę bucha mam spokój wpypeir* jeśłi chcesz mi to zakłócać b o po chu? z nieba”
 • Róże i różowe tulipany Top Girls
  „Ile razy będziesz mnie po pracy różami przepraszać po co się meczysz Po co te scenki? skarbie ile można wybaczyć? zmieniałeś się już milion razy po każdym mówiłam że wracam a gdy już wróciłam”
 • BIG MOMMY OLIWKA BRAZIL
  „Wchodzi Big Mommy zrobić big money twoja suka patrzy w lustro - widzi kasztany twoja suka ma dużo wspólnego z fiutami dupą zasłoniłam jej fake kryształy nie mam czasu gadać zrób ten przelew h”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • "cześć i chwałę panu dajmy" nabożnie wołajmy

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Hejna - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Hejna - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.