Religijne: M

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 626 Tłumaczenia: 1 Wideo: 27

Tekst piosenki

Religijne: M

Mądrości, która z ust Bożych wypływasz,Wszystko urządzasz, zewsząd cel dobywasz;Przyjdź nas nauczyć drogi roztropności,Wieczna Mądrości.O Adonai! Wodzu Izraela,Coś go wybawił z rąk nieprzyjacielaPrzybądź upadłym pod ciężkim brzemieniem,Z silnym ramieniem.Korzeniu Jesse! Tyś chorągwią ludów,Zamilkną króle na widok Twych cudów:Przybądź i pospiesz, użal się złej doli,Wybaw z niewoli.Kluczu Dawidów! Izraela Boże,Co Ty otworzysz, nikt zamknąć nie może;Przybądź, a wywiedź mocą Twej prawicyWięźniów z ciemnicy!O Wschodzie ranny! Światło wiekuiste,Sprawiedliwości Słońce promienistePrzybądź i oświeć w ciemnościach siedząceNędznych tysiące.Królu narodów! Tyś ich upragnieniem,Tyś jest węgielnym jedności kamieniem,Przybądź, niech człowiek przez Ciebie stworzony,Będzie zbawiony!Emanuelu! Królu! Prawodawco,Oczekiwanie narodów i Zbawco;Przybądź i nasze wysłuchaj wołanie,Boże nasz Panie.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: M

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: M

Skomentuj tekst

Religijne: M

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Galacticos Mrozu
  „Rozbijamy bank chciał nam życie w ratach dać miasto lunapark duże dzieci wpadną w szał wchodzi zmiana nocna chować się po kątach wszystko w drobny mak mówią że nie wolno a my z osiedla fam”
 • Let Somebody Go Coldplay x Selena Gomez
  „We had a kind of love i thought that it would never end all my lover all my other all my friend we talked around the circle you talked around and than I love you to the moon and back again ”
 • Łzy ślepego szczęścia Gibbs
  „Ref. Za wszystkie łzy ślepego szczęścia Porozbijane serca, krwawe rany W każdą ciemną noc Za wszystkie dni bez chwili ciepła Życie hartuje nas co dnia A czary są tylko na pomoc, na pomoc, e”
 • Pyk pyk (feat. Bonson) Magiera
  „nie wiem który dzień ten towar trzyma mnie nie wiem czy ja mam go w garści czy on mnie 3 dni temu jej pisałem że już śię 3 dni nie wiem czy to jawa czy sen jeszcze łyk jeszcze 3 no i zawijam s”
 • Epoka X Natalia Nykiel
  „Ile ma lat najstarszy człowiek jak przeżył ten świat czy ma w sobie strach jakiś żal Krawędzie dnia ile odcieni ma zachód i wschód gdy mówisz jak zmieniam się w róż pewność to grunt reszt”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki M - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu M - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.