Religijne - Nie ten bogaty tekst piosenki - Teksciory.pl

Religijne: Nie ten bogaty

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 625 Tłumaczenia: 0 Wideo: 24

Tekst piosenki

Religijne: Nie ten bogaty

Nie ten bogaty, co kapie od złota, ani ten, który zagarnął pół świata. Czymże jest złoto? Tylko grudką błota, są inne skarby, niech ku nim duch wzlata. Na jednej z ulic Asyża tłum ludziotacza kołem nędznego żebraka. U jednych litość, u drugich śmiech budziCóż to za człowiek, skądże nędza taka? Gruby wór szary ciało jego kryje.Powróz na biodrach, jego bose nogi.Głowa odkryta, choć żar słońca bije. Czyliż kto może być bardziej ubogi? Ale, o dziwo, ten żebrak wesoły.On nie narzeka, ani się też smuci On ciągle sobie pieśń pobożną nuci. /2xGdy ktoś nad nędzą Jego się lituje,On nań z uśmiechem zwraca oczy swoje.I mówi, że się ubogim nie czuje. Woła w zachwycie: "Bóg mój, wszystko moje."I choć sam biedny, lecz wielu wzbogaca.Tworzy zakony, zakłada klasztory. W nich kwitnie miłość, modlitwa i praca. W nich znajdzie pomoc ubogi i chory. O wielki Święty, o ziemi ozdobo!Twe imię w sercach naszych jest wyryte.Spraw, byśmy idąc w ubóstwie za Tobą znaleźli skarby Boże przeobfite.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Nie ten bogaty

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Nie ten bogaty

 

Skomentuj tekst

Religijne: Nie ten bogaty

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Klucze (feat. Nosowska) Miuosh
  „w moim domu boimy się chmur które niosą z sobą chemii deszcz eiasto woła cie gdy pada w pół zasuń nami okna jeśli chcesz mało rzeczy jest pewnych jak my mało co tak niepewne jest niesie nas melo”
 • Higher Eminem
  „You know i’ve been around for a while now Not sure if have much left to prove Yeah, i do I look at me now I am thinking’ damn How proud of me i am What i did It’s nothin’ to sneeze at Even”
 • Skin Sabrina Carpenter
  „Maybe we could have been friends If i met you in another life maybe then we could pretend Theres no gravity in the worfds we write Maybe you dodn’t mea nit Maybe blode was the only rhyme the onl”
 • RUSKACZ 2 Ronnie Ferrari
  „Dzień dobry już jestem Już jestem razem z wami Weźcie butelki w dłoń Machamy zapalniczkami I wszyscy ręce w górę, wysoko, aż do nieba Ściągamy dużą chmurę, bo tego nam potrzeba Przez te wszys”
 • Morsochlanie QBIK
  „halo, nie mogę teraz rozmawiać, bo morsuje przecież to ty do mnie dzwonisz na razie morsuje cały dzień morsuję cały rok wódka rozgrzewa mnie kiedy nadchodzi noc mój ziomek to jest mors wali t”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • biedny i bogaty piosenki religijne
 • biedny zaś że jest bogaty tekst piosenki religijnej
 • nie ten bogaty
 • czymze jest zloto tylko grudka blota
 • nie ten bogaty co kapie od złota muzyka religijna

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nie ten bogaty - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nie ten bogaty - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.