Religijne: O Matko z Cz

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 627 Tłumaczenia: 1 Wideo: 58

Tekst piosenki

Religijne: O Matko z Cz

Ref. O Matko z Częstochowskiego wizerunku, Pani Jasnogórska, Jutrzenko Wolności, Źródło światła i życia dla nas, Bądź Matką, bądź Matką, naszego zawierzenia. 1. Wraz z Tobą, Matko, chcemy dziś się zanurzyć W jedynym świetle, którym jest Jezus, Aby moc Zmartwychwstałego była uzdrowieniem. 2. Spraw, aby w sercach Twoich synów i córekDotkniętych ogniem Bożego światłaWytrysnęło źródło życia, dar miłości Ojca.3. Pomóż nam Matko przyjąć całą PrawdęI za Jezusem pójść drogą krzyża,By w ciemności nikt nie chodził,Lecz miał światło życia.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: O Matko z Cz

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: O Matko z Cz

Skomentuj tekst

Religijne: O Matko z Cz

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • matko z częstochowskiego wizerunku piesn tekst

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki O Matko z Cz - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu O Matko z Cz - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.