Religijne: Oto jest dzie

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 626 Tłumaczenia: 1 Wideo: 27

Tekst piosenki

Religijne: Oto jest dzie

Ref. Oto jest dzień, który dał nam Pan! Weselmy się i radujmy się w nim! Alleluja, alleluja!1. Ty, który mieszkasz w chmurze pełnej ognia, Ty, który siedzisz na tronie z szafirów,istot tajemnych otoczony chórem,Boże chwały wielkiej.2. Ty, co zamykasz cały wszechświat w dłoni,Czynisz z obłoków posłuszne rydwany,Jako swych posłów Ty kierujesz wichry,Boże Stworzycielu.3. Ty, któryś mówił w krzaku gorejącym,Ojcze narodu dawnego Przymierza,Lud prowadziłeś przed czerwone wody,Boże Ocalenia.4. Panie kapłanów, królów i proroków,złota świątynia przybytkiem Twym była,Tyś jednak wybrał dom swój w naszych sercach,Boże Miłosierny.5. Aby pojednać grzesznych ludzi z Tobą,dałeś nam Syna, co stał się Człowiekiem,w Nim okazałeś głębię swej miłości,Boże Odkupienia.6. Przyjął On mękę, śmierć i pogrzebanie,Krwi swej purpurą przywrócił nam życie,dnia zaś trzeciego powstał z mroków grobu,Boże Zmartwychwstania.7. Tobie Najwyższy, pełen majestatu,razem z Twym Synem i Duchem płomiennym,sława niech będzie, cześć i dziękczynienie,Boże zawsze wierny.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Oto jest dzie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
67 %
33 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Oto jest dzie

Skomentuj tekst

Religijne: Oto jest dzie

Komentarze: 1

Sortuj

~Gość (14 listopada 2016, 15:33)
Re: Religijne - Oto jest dzie
Gfggdjfjgflfhdtjfjyrnfjfthdh gfggdjfjgflfhdtjfjyrnfjfthdh dowodowy fotoblogu

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Galácticos Mrozu
  „Rozbijamy bank chciał nam życie w ratach dać miasto lunapark duże dzieci wpadną w szał wchodzi zmiana nocna chować się po kątach wszystko w drobny mak mówią że nie wolno a my z osiedla fam”
 • Let Somebody Go Coldplay x Selena Gomez
  „We had a kind of love i thought that it would never end all my lover all my other all my friend we talked around the circle you talked around and than I love you to the moon and back again ”
 • Łzy ślepego szczęścia Gibbs
  „Ref. Za wszystkie łzy ślepego szczęścia Porozbijane serca, krwawe rany W każdą ciemną noc Za wszystkie dni bez chwili ciepła Życie hartuje nas co dnia A czary są tylko na pomoc, na pomoc, e”
 • Pyk pyk (feat. Bonson) Magiera
  „nie wiem który dzień ten towar trzyma mnie nie wiem czy ja mam go w garści czy on mnie 3 dni temu jej pisałem że już śię 3 dni nie wiem czy to jawa czy sen jeszcze łyk jeszcze 3 no i zawijam s”
 • All Eyez On Me Francuz Mordo
  „każdy nawija o ciemnej ulicy na której nawet nie postawił nogi All Eyez On Me wchodzę do klubu kończę wieczór robiąc ją w doggy W hotelu co tydzień z inną dziewczyną Woła mnie pieniądz. Nie kus”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • oto jest dzień tekst
 • Piosenka Religijna Oto jest dzień, ktory dał nam Pan
 • oto jest dzień który dał nam pan tekst
 • oto jest dzień
 • oto jest dzień który dał nam pan w obcych językach

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Oto jest dzie - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Oto jest dzie - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.