Religijne: Oto s

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 627 Tłumaczenia: 1 Wideo: 58

Tekst piosenki

Religijne: Oto s

Oto są baranki młode, oto ci, co zawołali alleluja! Dopiero przyszli do zdrojów, światłością się napełnili, Alleluja, alleluja! Na Baranka Pańskich godach, W szat świątecznych czystej bieli, Po krwawego morza wodach Nieśmy Panu pieśń weseli. W swej miłości wiekuistejOn nas swoją Krwią częstuje,Nam też Ciało swe przeczysteChrystus kapłan ofiaruje.Na drzwi świętą Krwią skropioneAnioł mściciel z lękiem wziera,Pędzi morze rozdzielone,Wrogów w nurtach swych pożera.Już nam Paschą Tyś, o Chryste,Wielkanocną też ofiarą,Tyś Przaśniki nasze czyste Dla dusz prostych z szczerą wiarą.O Ofiaro niebios święta,Ty moc piekła pokonywasz,Zrywasz ciężkie śmierci pęta,Wieniec życia nam zdobywasz.Chrystus piekło pogromiwszySwój zwycięski znak roztacza,Niebo ludziom otworzywszyKróla mroków w więzy wtłacza.Byś nam wiecznie, Jezu drogi, Wielkanocną był radością,Strzeż od grzechu śmierci srogiej odrodzonych Twą miłością.Chwała Ojcu i Synowi, który z martwych żywy wstajeI Świętemu też duchowi niech na wieki nie ustaje.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Oto s

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Oto s

Skomentuj tekst

Religijne: Oto s

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „Czuje do mnie pociąg To nie PKP za mnie da się pociąć Albo strzelić w łeb Thc znowu palimy na stres Nie robi koleżanek moich Rucha tylko mnie Mokre majtki Netflix, blanty Jestem grzeczna g”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • oto są baranki tekst
 • ot sa baranki mlode slowa

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Oto s - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Oto s - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.