Religijne - Otw tekst piosenki - Teksciory.pl

Religijne: Otw

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 625 Tłumaczenia: 0 Wideo: 24

Tekst piosenki

Religijne: Otw

Otwórzcie serca, tchnienie daje Bóg,niech Jego życie rośniew naszej duszy. I niech nowy lud narodzi się z wód Chrztem świętym na życie umocniony!Otwórzmy serca, tchnienie daje Duch,On jest oddechem naszej duszy, nam zostawiony!Wydajcie ciała na Ognia żar,tym ogniem płonie serce starej ziemi.Zwycięstwa znak, Jezusa znak nadzieją dusze wam napełni.Wydajmy ciała na Ognia żar,Jezusa spełni się pragnienie - nasze zbawienie.Jak żyzna rola przyjmij Ducha siew, niech On przemieni każde twe cierpienie, bo krzywda i ból to znak, że Bóg twój wraz z tobą dopełnia odkupienie.Jak żyzna rola ten przyjmijmy siew,na służbę Panu dajmy siebie w żywym Kościele.Zobaczcie, w sercach mieszka Boży Gość! To On w modlitwę zmienia twe pragnienie. Choć smutek, choć noc, On daje wam moc, by Bogu oddawać uwielbienie.Przystańmy, w sercach słychać Ducha głos,w ciszy rozlega się wołanie: Ojcze, nasz Panie!
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Otw

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Otw

 

Skomentuj tekst

Religijne: Otw

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Reset (feat. Młody Jimm) Fabijański
  „Idę po ciebie, wiesz? Idę po ciebie, ciii Idę po ciebie! Przychodzę po ciebie Jak wiara po torbę Jak wiara po torbę W oczach z obłędem Z językiem po kołnierz Z językiem po kołnierz Nie patr”
 • Marvin Gaye Fukaj & Kubi Producent
  „Ja przyszedłem, oni poszli każdy spragniony lub głodny Ja przyszedłem, oni poszli każdy spragniony lub głodny wrażeń zatem każdy chce się napić za lepsze czasy oraz wyższe szklanki LOLOLO Ja pr”
 • 1,5 metra Fisz Emade Tworzywo
  „Blada skóra, podkrążone oczy Zasłaniasz kocem lustra By nie widzieć swej metamorfozy Mi wypadają włosy szybciej niż Zjadam swe nachosy Ser i jalapeno Wyobrażam sobie lepszy światy jak John Lenno”
 • Antarktyda Arek Kłusowski
  „Kruszy się dawny ład Kryzysowe zachody Stałość obraca w pył I topnieją wygody Deja vu sprzyja mi Grawitujący spryt Szybkość światła narasta Koniec świata znienacka Znamy się od tylu lat R”
 • Niedoceniony Zarzycki
  „Ja nie chciałem robić muzy Nie nawet być w podziemiu Nie wiedziałem po co idę Również dlaczego i czemu Miałem zrobić wielkie rzeczy By na spokój znaleźć serum Niepodobny do kolegów Od gimbazy d”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • otwórzmy serca tchnienie daje bóg

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Otw - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Otw - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.