Religijne - Pochwalony b tekst piosenki - Teksciory.pl

Religijne: Pochwalony b

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 626 Tłumaczenia: 1 Wideo: 26

Tekst piosenki

Religijne: Pochwalony b

Ref: Pochwalony bądź o Panie przez świat cały, który jest Twym dziełem. Pochwalony bądź o Panie przez świat cały, który jest Twym dziełem. Najwyższy Ojcze, dobry mój Panie, Twoja jest sława cześć i chwała. Błogosławieństwo Tobie przystoi, Człowiek niegodzien wymawiać imię Twoje. Pochwalony bądź o Panie, ze wszystkimi Twymi stworzeniami.Z bratem słońcem, które dzień daje, Twoim Najwyższy jest wyobrażeniem.Pochwalony bądź o Panie, przez brata księżyc, siostry gwiazdy.Brata wiatr i czyste powietrze, przez siostrę wodę i krzepki ogień.Pochwalony bądź o Panie, przez siostrę naszą Matkę Ziemię.Ona nas żywi i utrzymuje, rodzi owoce, kwiaty i zioła.Pochwalony bądź o Panie przez tych, co sobie wybaczają.Wszelkie słabości znoszą w pokoju, w Tobie Najwyższy będąuwieńczeni.Pochwalony bądź o Panie, przez siostrę naszą śmierć cielesną.Ona się zjawia przed człowiekiem, umknąć jej nigdy nikt nie zdoła.Błogosławiony, kto pełni Twą wolę, dzięki Ci składa, Tobie służy.Chwalimy Ciebie Najwyższy Ojcze, z wielką pokorą Tobie śpiewamy
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Pochwalony b

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Pochwalony b

 

Skomentuj tekst

Religijne: Pochwalony b

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solar Power LORDE
  „I hate the winter Can’t stand the cold I tend to cancel all the plans so sorry, I can’t make it But when the heat comes Something takes a hold Can I kick it? Yeah, I can ”
 • Korona Roksana Węgiel
  „Ostatnia ze scen Myślisz że znasz, koniec W tym filmie od lat To sezon bez braw Ty zabrać mi chcesz role Sprawdzasz jak się mam Zero dram Czy na tarczy Już Starczy Ogarniam na tyle Pewny k”
 • Need To Know Doja Cat
  „Wanna know what it’s like Baby, show me what it’s like I don’t really got no type I just wanna fuck all night Yeah- woah, prrr, mmhh Baby, i need to know I need to know I just been fantasizin”
 • MENTALNE GETTO (ft. Małach, Kasia Tontor) DJ Decks X Śliwa
  „Uwierz, łapałem dół i wiele dram Tu gdzie ciemność i ból, niewiele lamp Ludzi nie zliczą tu na ciele ran Na wylot znam Mentalne Getto Uwierz, łapałem dół i wiele dram Tu gdzie ciemność i ból, nie”
 • Anioł stróż Kacper HTA
  „[Zwrota 1] Czasem zerkam prosto w lustro, no i szukam siebie Patrz! Jasnego słońca blask nad głową, znów unosi twarz Czas daje możliwości i zabiera nas Zabrałbym Cię tam ze sobą i od nowa stworzył ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Pochwalony b - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Pochwalony b - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.