Religijne: Wszystko, co dzi

Tekst piosenki

Brak wideo

Religijne

Teksty: 627 Tłumaczenia: 1 Wideo: 58

Tekst piosenki

Religijne: Wszystko, co dzi

Ref. Wszystko, co dziś mamy, nie należy do nas już. Oto plony całej ziemi, które Ty rozmnożyć chciej. Oto nasze dłonie, niech Ci służą tak, jak chcesz, By nie brakło w świecie chleba, którym karmisz dzieci Twe. 1. Dałeś moim dłoniom ziarno cudu, teraz wiem. Oddam Ci je, Panie, bo ode mnie tego chcesz. A A ziarno maleńkie to we wszechmocnych dłoniach Twych Świeżym chlebem stanie się. 2. Wszystkie nasze ziarna, które Ty przemieniasz w chleb,staną się pokarmem życia dla łaknących serc.ABo długo już czeka świat na miłości wielki znak,Na powszedni miłości chleb.3. Na dalekich drogach świata wiatr ze sobą będzie niósłdar tych ziaren dla każdego, by nie było głodnych już.Miłość plon podzieli i u Pana złoży stóp,Aby świat zobaczył znowu chlebów rozmnożenia cud.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Wszystko, co dzi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Wszystko, co dzi

Skomentuj tekst

Religijne: Wszystko, co dzi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiem Carla Fernandes
  „znów czuje ze tracę grunt pod nogami prze stój nie chcę wiedzieć czy to już co tam wołam z planów został gruzy taka kolej rzeczy , cóż chciałam mieć wszystko na raz i nie wiedział sama co”
 • It'll Be Okay Shawn Mendes
  „Are we gonna make it? Is this gonna hurt?" We can try to sedate it But that never works I start to imagine a world where we don't collide It's making me sick but we'll heal And the sun wil”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wszystko, co dzi - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wszystko, co dzi - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.