Religijne: Zapada zmrok

Tekst piosenki

Religijne

Teksty: 626 Tłumaczenia: 1 Wideo: 27
Profil artysty

Tekst piosenki

Religijne: Zapada zmrok

Zapada zmrok, już świat ukołysany, Znów jeden dzień odfrunął nam jak ptak. Panience swej piosenkę na dobranoc Zaśpiewać chcę w ostatnią chwilę dnia. I chociaż wnet ostatnie światła zgasną,Opieka Twa rozproszy nocy mrok.Uśpionym wsiom, ukołysanym miastom,Panienko, daj szczęśliwą, dobrą noc.I ludzkim snom błogosław dłonią jasną,I oddal od nich cień codziennych trosk.I tym, co znów nie będą mogli zasnąć,Panienko, daj szczęśliwą, dobrą noc.A komu noc czuwaniem jest niełatwymNa czas bezsenny siłę daj i moc.I tym, co dzisiaj zasną raz ostatni,Panienko, daj szczęśliwą, dobrą noc.Zasypia świat piosenką kołysany, odpłynął dzień, by jutro wrócić znów.Uśmiecham się do Ciebie na dobranoc,Piastunko moich najpiękniejszych snów.
Autor tekstu: pieśń religijna

Tłumaczenie piosenki

Religijne: Zapada zmrok

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
94 %
6 %

Inne teksty wykonawcy

Religijne: Zapada zmrok

Skomentuj tekst

Religijne: Zapada zmrok

Komentarze: 3

Sortuj

~Gość (13 listopada 2021, 23:22)
Re: Religijne - Zapada zmrok
Wspaniała, piękna pieśń !!!
~Gość ( 5 kwietnia 2021, 19:02)
Re: Religijne - Zapada zmrok
Hhr
~Gość (10 października 2014, 14:40)
Re: Religijne - Zapada zmrok
" "Spiewnik nowych piesni koscielnych i piosenek religijnych" kz. Zuka z 1986 podaje autorke tekstu i melodii: s. Magdalena,Nazaret.'

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Bando Love Story Remix Alberto X doubleS X p3 X Enakim
  „take me somwhere far away from here, from here take me somwhere far away from here, from here Baby, don’t breake my heart Don;t break my heart Always back to the bando (…) Put upin a lam bo F”
 • Jak hip-hop był hip-hopem ZBUKU, Bezczel
  „2012, Before Hip Hop Tempo Poland Rozpoczynam historie Zrób mi miejsce – moja kolej Tak poznaje mnie Tomek Wchodzę do gry po swoje Witam cie w Polsce Milion I to dosłownie w moment Polska płon”
 • Niebo było różowe Kaśka Sochacka
  „Skończyłam dziś Nie czuje się z tym dobrze Musiałam wyjść Na zewnątrz było chłodniej Nie będzie już pachniało hortensjami Nie będzie już Tak dużo miedzy nami Niebo było różowe A więc tak wyg”
 • Toxic Love Viki Gabor
  „Czemu znowu robisz to doskonale wiem, ze dobrze się bawisz nie udawaj ze wiesz co to twój błąd i gorzko zapłacisz! Przewidziałam każdy krok teraz wiesz, że ja wiem twoje plany jesteś toxic ”
 • Wishes Come True Duncan Laurence
  „Hay, how are you merry christmas i have a feeling you’re feeling alone you ask me if i have any wishes i said: maybe, it’s time that we get off the phone you ask: What is that all about? Well,”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • zapada zmrok
 • zapada zmrok tekst
 • panience na dobranoc tekst
 • panience na dobranoc
 • tekst piosenki zapada zmrok

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Zapada zmrok - Religijne, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Zapada zmrok - Religijne. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Religijne.