Robert Gawli: Nie zabijajmy cho

Tekst piosenki

Brak wideo

Robert Gawli

Teksty: 44 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Robert Gawli: Nie zabijajmy cho

Skąd wziął się ten głos co walkę umiłował W zimną noc okaleczoną do kości Wziął to całe nic i siebie ofiarował Krwawą ofiarą na białej poduszce. Z moich ust spijasz krwawe pocałunki na dobranoc, z moich ust.... Zasypiasz z nadzieją, z którą budzisz się rano. Mój dom i moje nadzieje, Zdjęcia przyjaciół z zamkniętymi oczami. Mój dom i moje wędrówki do ciebie. Już jest noc, więc cicho, cicho.... Nie zabijajmy choć siebie! Więc chodź, polećmy stąd W naszą noc nasz gwiezdny sen. Zamknij oczy i lećmy do nieba, Unieśmy się i płońmy jak drzewa. To jest noc, to jest nasza noc Aniołów. Zamknij oczy i lećmy do nieba, Unieśmy się i spłońmy jak drzewa! Nie zabijajmy choć siebie!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Robert Gawli: Nie zabijajmy cho

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Robert Gawli: Nie zabijajmy cho

Skomentuj tekst

Robert Gawli: Nie zabijajmy cho

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stefania (Ukraina - Eurowizja 2022) Kalush Orchestra
  „Стефанія мамо мамо Стефанія Розквітає поле, а вона сивіє Заспівай мені мамо колискову Хочу ще почути твоє рідне слово Вона мене колисала дала мені ритм і напевне силу волі не забрати в мене, бо ”
 • SPACE MAN (Wielka Brytania - Eurowizja 2022) Sam Ryder
  „If I was an astronaut, I'd be floating in midair And a broken heart would just belong to someone else down there I would be the centre of my lonely universe But I'm only human and I'm crashing down”
 • SloMo (Hiszpania - Eurowizja 2022) Chanel
  „Let's go Llego la mami La reina, la dura, una Bugatti, El mundo esta loco con este body Si tengo un problema no es monetary Les vuelvo loquito a todos los daddies Voy siempre primera, nunca seco”
 • Hold Me Closer (Szwecja - Eurowizja 2022) Cornelia Jakobs
  „No need to apologise Cuz there’s nothing to regret Well this is not what I wanted Guess all the good things come to an end So baby bye bye, wish you the best But most of alI I wish that I could”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nie zabijajmy cho - Robert Gawli, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nie zabijajmy cho - Robert Gawli. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Robert Gawli.