S.T.O.K: Nigdy nie zapomn

Tekst piosenki

Brak wideo

S.T.O.K

Teksty: 16 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

S.T.O.K: Nigdy nie zapomn

Nigdy Nie zapomnę chwil wspólnych spędzonych z Tobą Jesteś osobą, której zawsze dałbym wszystko Moje ciepło i uczucie, pragnę być tak blisko obok Ciebie Ukochana masz coś w sobie, Dobrze wiesz malutka ten kawałek dedykuje Tobie Jeśli wciąż nie wierzysz przypomnę Ci Boline Pierwsza ławka i zwierzenia czy Cię zmuszam do myślenia To uczucia tak piękne nie do zapomnienia Spacery wieczorami oraz uśmiech na Twej twarzy Najpiękniejsze czasy jakie mogły się przydarzyć mi Nie pamiętam tych momentów byśmy byli źli Wszystko było dopięte do samego końca Kiedy przyjdzie ta potrzeba stanę jako Twój obrońca Nigdy złego słowatak szacunek i sentyment mam Mogę powiedzieć że na wylot Cię już znam I bez końca sobie wmawiam jeszcze rade dam Może Ty masz inne zdanie nie poradzę nic już na nie Wiem natomiast jedno żyj z właściwym przekonaniem (żyj z włąściwym przekonaniem) Teraz ten utwór Tobie dedykuje, czy wiesz dlaczego? Bo na to zasługujesz Szanuj swe wybory, gdy nie trzeba ich nie zmieniaj, Nigdy Ciebie nie zapomnę i będę doceniał 2x Tak tego Ci dziś życzę żyj z właściwym przekonaniem, A co na pewno ma stać się to się stanie Masz kogoś innego na swym ślicznym oku On jest teraz górą a ja już jestem z boku Nie jestem typem sęka co zabiega o twe względy Mamy teraz różne drogi, Ty tamtędy a ja tędy Chodzi właśnie o to że na siłę nic nie robię A tym utworem w zadek też nie wchodzę Tobie Pragnę Ci ukazać moje myśli i uczucia Że jesteś wiele warta nie jak guma do żucia Ty żyjesz młodością, zabawą i chwilami Może to i dobrze bo, ja trochę wspomnieniami Ale lubię patrzeć, kiedy świecisz promieniami A ja czyje się wtedy jak Amor ze skrzydłami Słońce jesteś cudownatak to nie ściema Przyjazd Włochy, co jest grane nie do przewidzenia Nokia wiadomości i to wszystko znikło nie ma Twój numer jest widziany mile powodzenia (Nokia wiadomości i to wszystko znikło nie ma Twój numer jest widziany mile powodzenia) Teraz ten utwór Tobie dedykuje, czy wiesz dlaczego? Bo na to zasługujesz Szanuj swe wybory, gdy nie trzeba ich nie zmieniaj, Nigdy Ciebie nie zapomnę i będę doceniał 2x (i będę doceniał)
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

S.T.O.K: Nigdy nie zapomn

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

S.T.O.K: Nigdy nie zapomn

Skomentuj tekst

S.T.O.K: Nigdy nie zapomn

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • stok nigdy nie zapomnę tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nigdy nie zapomn - S.T.O.K, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nigdy nie zapomn - S.T.O.K. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - S.T.O.K.