Scaramouche: Owe To You

Tekst piosenki

Brak wideo

Scaramouche

Teksty: 1 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Scaramouche: Owe To You

in case you didn't noticeI find it hard to sayhow much you mean to me.Cause if I did I'd promiseand sell my soul againso I'd rather leave it be.
I know it sounds absurd,the most silly thing you've ever heard,but if you listen carefullyyou will know what goes on with me!
Babe I can tell you notthat you are all I got,but I owe to you a lotand I say Babe,don't you get me wrong,youre the one I wantand I owe to you a lot.
I don't have to be a wise man
to know too many words can hurtbefore we get them right.And if I seem reserved now,it's just because I learnedhow to take it slowly sometimes.Now just between you and meI don't believe what my eyes can see.But if I take a look at youthen I know what I gonna do!
Babe..
Some might offer a happy live,forever love on the saver side,I'm not offset for that.
In every song I can hear your laughter,in every movie I can find your face,and I'm near shaouting out"These are better days"And I say: Don't be too surprisedwhen someday I sayI love you...and I stay Babe!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Scaramouche: Owe To You

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Scaramouche: Owe To You

Skomentuj tekst

Scaramouche: Owe To You

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Face it alone Queen
  „hen something so near and dear to life, Explodes inside, You feel your soul, Is set on fire. When something so deep and so far and wide, Falls down beside, Your cries can be heard, So loud a”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Owe To You - Scaramouche, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Owe To You - Scaramouche. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Scaramouche.