Seweryn Krajewski: Pokochaj ten wiek

Tekst piosenki

Brak wideo

Seweryn Krajewski

Teksty: 146 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

Seweryn Krajewski: Pokochaj ten wiek

Gdybym był za młody, gdybym był za młody, kto inny byłby Twej urody lustrem? Gdybym był za stary, gdybym był za stary, kto by dziś patrzył na Twój uśmiech? Pokochaj ten wiek, ten wspólny nasz wiek. Co mnoży honory i miewa humory. Pokochaj ten wiek, ten wspólny nasz wiek. Co łączy ze sobą na dobre i złe. Gdybym był za wcześnie, gdybym był za wcześnie, kto inny byłby Twoim wierszem nowym. Gdybym był za późno, gdybym był za późno kto by dziś mieszkał w naszym domu. Pokochaj ten wiek, ten srebrny nasz wiek. Co mnoży kłopoty, co jeszcze nie złoty. Pokochaj ten wiek, ten wspólny nasz wiek. Co łączy ze sobą na dobre i złe, na dobre i złe.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Seweryn Krajewski: Pokochaj ten wiek

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Seweryn Krajewski: Pokochaj ten wiek

Skomentuj tekst

Seweryn Krajewski: Pokochaj ten wiek

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • Sewryn+Krajewski+pokochaj+ten+wiek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Pokochaj ten wiek - Seweryn Krajewski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Pokochaj ten wiek - Seweryn Krajewski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Seweryn Krajewski.