Seweryn Krajewski: Wakacje w Amsterdamie

Tekst piosenki

Brak wideo

Seweryn Krajewski

Teksty: 146 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

Seweryn Krajewski: Wakacje w Amsterdamie

Kolory mórz i mocny dżin, angielski splin, i życia wir jak złoty młyn to jest twój styl. To jest twój styl, to jest twój plan ten blues i swing, i zdrowie dam, i hollydays in Amsterdam. Ja nie chcę, nie chcę tak mało chcieć, tak mało śnićtak mało mieć, zbyt bliski cel to prawie śmierć. To jest twój styl, to jest twój plan, ten blues i swing, i supersam, i hollydays in Amsterdam. A ja jestem tuż. I ciemno mi, twym cieniem być, za nudno mi dla życia żyć, gdy tak się chce w pożary iść. To nie mój styl i nie mój plan ten blues i swing, i zdrowie dam i hollydays in Amsterdam. Bo ja z nadziei, co się tli, gdy chcesz, rozpalę nowy świt i znów zapłonie słowo my. To nie twój styl, to nie twój plan ten blues i swing, i złota gram, i hollydays in Amsterdam. To mało, mało tak, mało tak, za mało tak, ten złota gram i hollydays in Amsterdam.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Seweryn Krajewski: Wakacje w Amsterdamie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Seweryn Krajewski: Wakacje w Amsterdamie

Skomentuj tekst

Seweryn Krajewski: Wakacje w Amsterdamie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • amsterdamskie noce piosenka
 • wakacje w amsterdamie piosenka
 • seweryn krajewski amsterdam
 • seweryn krajewski amsterdam piosenka
 • piosenki o amsterdamie

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wakacje w Amsterdamie - Seweryn Krajewski, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wakacje w Amsterdamie - Seweryn Krajewski. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Seweryn Krajewski.