Shakira: Te Necesito (I need you)

Tekst piosenki

Brak wideo

Shakira

Teksty: 251 Tłumaczenia: 11 Wideo: 144

Tekst piosenki

Shakira: Te Necesito (I need you)

It's the rain of everyday that has augemented it's level And music doesn't have the same effect that it once had. Maybe I've lived too much in too little and too short a time... I don't even know what language I speak... nor which candles I carry within this burial. I feel that I do longer have the strengths to leap and reach the sun... and the harder I try... I can't even hear my own voice. I don't know if I've lived then thousand days... or a day ten thousand times. And I add you to my story... wanting to change all losses for gains. Chorus: I need you, I need you my love... Wherever you are... I lack your warmth. I need you, I need you my love.. because you'er a part of me I need you here... because I don't know how to live without you.... I have yet to learn.... And I find myself lost, Like a needle in a haystack. Like shifting sands... I submerge myself.... in my lonliness. I don't know if I've lived Ten thousand days Or one day ten thousand times. And I add you to my story... wanting to change the losses to gains (Repeat Chorus)
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Shakira: Te Necesito (I need you)

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Shakira: Te Necesito (I need you)

Skomentuj tekst

Shakira: Te Necesito (I need you)

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Te Necesito (I need you) - Shakira, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Te Necesito (I need you) - Shakira. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Shakira.