Shazza: Carnawal Mix II

Tekst piosenki

Brak wideo

Shazza

Teksty: 84 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

Shazza: Carnawal Mix II

Kuba wyspa jak wulkan gorąca, O ela, heja. Pan wachlarze rozkłada do słońca, Słońce do niej uśmiecha się. Wiatr melodię wygrywa na pnączach, Hen na morze rybakom źle. Oceanu gładka toń, Ptaków śpiew i kwiatów woń, To ojczyzna jest ma Kuba. Noc srebrzyście gwiazdami zakwita, Z wiatrem łódź moja w dali mknie, O świtaniu mnie w porcie przywitasz, Tą piosenką powitasz już mnie. Kuba wyspa jak wulkan gorąca, O ela, heja. Pan wachlarze rozkłada do słońca, Słońce do niej uśmiecha się. Wiatr melodię wygrywa na pnączach, Hen na morze rybakom źle. Oceanu gładka toń, Ptaków śpiew i kwiatów woń, To ojczyzna jest ma Kuba. Kuba wyspa jak wulkan gorąca, O ela, heja. Pan wachlarze rozkłada do słońca, Słońce do niej uśmiecha się. Wiatr melodię wygrywa na pnączach, Hen na morze rybakom źle. Oceanu gładka toń, Ptaków śpiew i kwiatów woń, To ojczyzna jest ma Kuba. Kochać, jak to łatwo powiedzieć Kochać, tylko to więcej nic. Bo miłość jest niepokojem, Nie zna dnia, który da się powtórzyć. Kochać, jak to łatwo powiedzieć Kochać, tylko to więcej nic. W tym słowie jest kolor nieba, Ale także rdzawy pył gorzkich dni. Kochać, jak to łatwo powiedzieć Kochać, tylko to więcej nic. Bo miłość jest niepokojem, Nie zna dnia, który da się powtórzyć. Nie płacz, kiedy odjadę, sercem będę przy tobie, Nie płacz, kiedy odjadę, zostawię ci tę melodię. Piosenkę, która przypomni niepowtarzalne te chwile I słowa cicho szeptane, tylko tobie jedynej. Amor to znaczy kocham i mocno całuję Ciebie, Jestem z Tobą dziewczyno tak dobrze mi jest jak w niebie. Chłopcy z weselszych lat, Chłopcy z rodzinnych stron, Czy wybaczycie to, Że wam uciekłam w świat? Byłam bardzo daleko w obcym świecie, Za górą, rzeką, gdzie ma wszystko swą cenę, Kwiaty na scenie, uśmiech i łza. Chłopcy z weselszych lat, Który z was kocha mnie? Chłopcy z weselszych lat, Z kim On dziś jest i gdzie? Ech, pójść z wami raz jeszcze, Na wagary, kwiaty i świerszcze. Grać w zielone i w jasne, I mieć na własność ten jeden dzień. Ech, pójść z wami raz jeszcze, Na wagary, kwiaty i świerszcze. Grać w zielone i w jasne, I mieć na własność ten jeden dzień. Chłopcy z weselszych lat, Chłopcy z rodzinnych stron, Czy wybaczycie to, Że wam uciekłam w świat?
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Shazza: Carnawal Mix II

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Shazza: Carnawal Mix II

Skomentuj tekst

Shazza: Carnawal Mix II

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Nim zajdzie słońce (feat. Doda) Smolasty
  „Nic nie będzie takie samo kiedy zabraknie nas Choć strzelamy sobie w serca, potem idziemy w bal A jeśli mi nie wierzysz, po prostu uderz mnie w twarz Ała Przy mnie nigdy po polikach nie popłyną ”
 • Skrzydełka Dekorator
  „Na brzegu Opodal krzaczka Mieszkała pipka dziwaczka Umiała Nie tylko gęgać Goniła Robiąc skrzydełka Poznała Dekoratora Trafiła strzała amora Tak zakochali się w sobie Że ona za niego zadzi”
 • Dobrze wiem LEXY CHAPLIN
  „Mów, dobrze wiem Już od dawna co chcesz mi powiedzieć Słów szkoda mi Choć ta samotność przyciąga do ciebie Tylko nocy cień Uspokaja mnie Wracam znów do siebie Przez Powiśle i Pragę Byłeś dla”
 • Stan (feat. Jonatan) Gibbs
  „Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na, na, na Choćbym żył jeszcze tysiąc lat Chcę już tylko żyć jak dziś, trzymać ciągle rytm (ej) Choćby dym pokrył cały ”
 • Kinderki Mortal
  „Nie tracę czasu na gierki, bo ty wciskasz mi play. Słodka jest jak kinderki i każdy chciałby ją mieć. Znowu gubię czas, choć cenny jest, wokół pędzi świat, a mój dziś obok mnie. A ja olewam wszystko ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • shazza chłopcy z weselszych lat teksty piosenek
 • polska muzyka lat 80 kocham jak to latwo powiedziec

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Carnawal Mix II - Shazza, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Carnawal Mix II - Shazza. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Shazza.