Shazza: Sex appeal

Tekst piosenki

Brak wideo

Shazza

Teksty: 84 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

Shazza: Sex appeal

Wy jesteście mocni, silni - my słaba płeć. Lecz my mamy coś co byście wy chcieli mieć. Co jest warta wasza siła, wasza pięść i twarda dłoń. My kobiety choć słabiutkie, mamy na was jedną broń. Sex Appeal - to nasza broń kobieca. Sex Appeal - to coś co was podnieca. Wdzięk, styl, czar, szyk, tym was zdobywamy w mig. Jeden znak, a już nie wiecie sami Co i jak, wzdychacie godzinami: Ech! Uch! Och! Ach! Słychać wciąż po całych dniach. Jeden uśmiech, jedna minka, już każdy z was Najtwardszy głaz - od razu grzeczny jest, Serdeczny jest dla każdej z nas. Wdzięk, szyk, czar, styl, nasza broń to sex appeal! Perły, futra nie są ważne, bo słaba płeć Zamiast pereł, aut i skarbów wdzięk musi mieć. Miły uśmiech, ładne nóżki, mały nos i ładne brwi, To ważniejsze niż bogactwa, bo w tym wszystkim właśnie tkwi. Sex Appeal - to nasza broń kobieca. Sex Appeal - to coś co was podnieca. Wdzięk, styl, czar, szyk, tym was zdobywamy w mig. Jeden znak, a już nie wiecie sami Co i jak, wzdychacie godzinami: Ech! Uch! Och! Ach! Słychać wciąż po całych dniach. Jeden uśmiech, jedna minka, już każdy z was Najtwardszy głaz - od razu grzeczny jest, Serdeczny jest dla każdej z nas. Wdzięk, szyk, czar, styl, nasza broń to sex appeal!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Shazza: Sex appeal

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
100 %

Inne teksty wykonawcy

Shazza: Sex appeal

Skomentuj tekst

Shazza: Sex appeal

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • wdziek, szyk nasza bron to sex appeal
 • szyk sex
 • perly futra nie sa wazne
 • shazza sex
 • sex szyk

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Sex appeal - Shazza, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Sex appeal - Shazza. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Shazza.