Skaldowie: Cała jesteś w skowronkach

Tekst piosenki

Skaldowie

Teksty: 72 Tłumaczenia: 1 Wideo: 18
Profil artysty

Tekst piosenki

Skaldowie: Cała jesteś w skowronkach

Mowiłaś kocham skowronkiNa polach, nad polamiTo wszystko co nam śpiewaZa nami i nad namiOne stoją w powietrzuWysoko pod chmuramiOne spadają z niebaZ wiatrami, z obłokamiRef.Cała jesteś w skowronkachŚpiewają twoje włosyŚpiewa twoja sukienkaI pantofelek białyMówiłaś kocham skowronkiNa polach, nad polamiTo wszystko co nam śpiewaZa nami i nad namiOne pilnują niebaI pola tuż nad miedząO resztę się nie pytajBo one ci powiedząRefCała jesteś w skowronkach...
Autor tekstu: Skaldowie

Tłumaczenie piosenki

Skaldowie: Cała jesteś w skowronkach

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Skaldowie: Cała jesteś w skowronkach

Skomentuj tekst

Skaldowie: Cała jesteś w skowronkach

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • MC Mata
  „Wstałem jak co dzień ran No i kurwa znów to samo: Pół Polski chce mnie pobić Pół Polski bije brawo Płacze co drugi rodzić Bo trudno się pogodzić W tym że pato raper Nie chce zostać super nianią”
 • Jak hip-hop był hip-hopem ZBUKU, Bezczel
  „2012, Before Hip Hop Tempo Poland Rozpoczynam historie Zrób mi miejsce – moja kolej Tak poznaje mnie Tomek Wchodzę do gry po swoje Witam cie w Polsce Milion I to dosłownie w moment Polska płon”
 • AU (feat. Sokół) Białas
  „nie nazwałbym tego rajem pieniądze tu nie lecą z nieba NIE! to co jest podłe w rodzicach potem w dzieciaku dojrzewa dbajmy o siebie nawzajem bo tu nie można liczyć na władzę AU dbajmy o si”
 • Toxic Love Viki Gabor
  „Czemu znowu robisz to doskonale wiem, ze dobrze się bawisz nie udawaj ze wiesz co to twój błąd i gorzko zapłacisz! Przewidziałam każdy krok teraz wiesz, że ja wiem twoje plany jesteś toxic ”
 • Wishes Come True Duncan Laurence
  „Hay, how are you merry christmas i have a feeling you’re feeling alone you ask me if i have any wishes i said: maybe, it’s time that we get off the phone you ask: What is that all about? Well,”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Cała jesteś w skowronkach - Skaldowie, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Cała jesteś w skowronkach - Skaldowie. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Skaldowie.