Sława Przybylska: Wci

Tekst piosenki

Brak wideo

Sława Przybylska

Teksty: 31 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Sława Przybylska: Wci

Już mija chyba piąty dzieńNie odzywasz do mnie sięNie wiem, co mam robić, gdy Obojętnie mijasz mnie,O co poszło? Zapomniałem już I przepraszam, Jeśli tylko chcesz Wciąż jeszcze wierzę w nas Wciąż jeszcze kocham Cię To nigdy nie zmieni się Kto uratuje mnie?Kto nada życiu sens? To wszystko nam uda się Już mija chyba szósty dzień To za długo, też to wiesz Może nam odwagi brak By stanąć twarzą w twarz Nie uwierzysz Ale tęsknię już Za Tobą Chociaż jesteś tu Wciąż jeszcze wierzę w nasWciąż jeszcze kocham Cię To nigdy nie zmieni się Kto uratuje mnie? Kto nada życiu sens? To wszystko nam uda się Wciąż jeszcze wierzę w nas Wciąż jeszcze kocham Cię To nigdy nie zmieni się Kto uratuje mnie? Kto nada życiu sens? To wszystko nam uda sięWciąż wierzę w nas... Wciąż wierzę w nas... Wciąż jeszcze wierzę w nas Wciąż jeszcze kocham Cię To nigdy nie zmieni się Kto uratuje mnie? Kto nada życiu sens? To wszystko nam uda się Wierzę w nas...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Sława Przybylska: Wci

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Sława Przybylska: Wci

Skomentuj tekst

Sława Przybylska: Wci

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Parapetówa (Hotel Maffija 2) SB MAFFIJA
  „W pałacu na kacu pachnie skunem Stawiaj stówę, że znów to powtórzę Wódy w ch*j dawaj na parapetówę, hej Parapetówę, hej Dawaj na górę To pora obiadowa na tarasie konsumuję Obwieszony złotem z ”
 • Classy Girl Zenon Martyniuk
  „Napisz dzisiaj do mnie Wciąż jestem sam Wciąż mi się śnisz Myśl rozpala płomień Wiesz czego chcę Zaufaj mi Miłość zakwita wieczorem Zaczarowany kwiat Może chcesz dzisiaj dołączyć Pokolorujesz”
 • WARTOŚCI Kubańczyk x Ewelina Lisowska x DJ Slavic
  „Rządzi tu sex A dobre wartości zastępują złe Swingersi, kluby i cash Jak randki, to częściej tylko one night stand Życie traktują jak grę Leje się krew, łzy, pot Potem dopada cię stres To pande”
 • A jednak cud (feat. Organek i Bela Komoszyńska) The New Years 2022
  „Mijają dni, tygodnie, minął cały rok A ty ciągle mówisz do mnie, ciągle śpiewasz mi tu coś Jesteś tu i chyba będziesz zawsze już Chociaż wiele się zdarzyło to, że jesteś, to jest cud Pamiętasz jak”
 • Wariaciki SWING3R
  „Byle do weekendu Do tego, tego trendu Ja nabieram rozpędu By bawić się, bawić Byle do weekendu Jak nie znasz tego trendu To nie popełniaj błędu Masz bawić się, bawić Sukienka, długa noga ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wci - Sława Przybylska, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wci - Sława Przybylska. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Sława Przybylska.