Smokie: Don't turn out your light

Tekst piosenki

Brak wideo

Smokie

Teksty: 69 Tłumaczenia: 0 Wideo: 22

Tekst piosenki

Smokie: Don't turn out your light

Very nearly caught me out that time, But you let me win that's a memory of mine, Time caught up with you too soon, And I cried enough tears to put oceans on the moon. Don't turn out your light, Don't turn out your light, Don't turn out the light that I see shining from you to me, It's so real. It's been four years since you've been gone, But you touch me in the night and in me you live on. Don't turn out your light, Don't turn out your light, Don't turn out the light that I see shining from you to me, It's so real. Grandad's son you're on my mind, You're everywhere, Didn't know I'd miss you so, Till you weren't there. Don't turn out your light, Don't turn out your light, Don't turn out the light that I see shining from you to me, It's so real. Times we shared together seem so few, And oh what I'd do for more time with you.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Smokie: Don't turn out your light

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Smokie: Don't turn out your light

Skomentuj tekst

Smokie: Don't turn out your light

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Don't turn out your light - Smokie, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Don't turn out your light - Smokie. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Smokie.