Sok: Angela (gdybym wiedzia

Tekst piosenki

Brak wideo

Sok

Teksty: 78 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Sok: Angela (gdybym wiedzia

W ciemności słucham kaset na słuchawkach.Miasto śpi, czerwone diody zapalają się w rytm.Mam mniej lat niż dzieli nas dziś, od tych chwil, dziesięćRodziców nie ma ze trzy dni.Papieros ma smak życia i nie smakuje.Zabieram walkmana i nie zamykam drzwi.Gdybym wiedział wtedy, że istniałaśPrzyszedłbym.Gdybym wiedział wtedy, że istniałaśPrzyszedłbym.Kilka lat później jadę nocą bez pomysłu.Zero atrakcji jest tu dla takich turystów.Papieros wciąż miałby zły smak, ale go brakŻółte światła pulsują, dając znak.Wciąż słuchałem tych kilku ulubionych płyt.Gdybym wiedział, że istniałaś - przyjechałbym.Gdybym wiedział, że istniałaś - przyjechałbym.Gdybym wiedział, że istniałaś - przyjechałbym.Znów ten stan, że nie wiem, co mam robić.Niby wszystko gra i niby o to chodzi,Ale leżę sam, po ciemku na podłodze.I muzyka gra, a ja wstaje i wychodzę.Mam ochotę iść, chociaż nie mam wcale celu.Mam ochotę pić i wchodzę do hotelu.Nie chcę spać tu dziś, tylko biorę zapalniczkę.Zapalam papierosa i wynoszę popielniczkę.Ja jestem tragiczny? Czy życie jest tragiczne?W barze na rogu zostawiam zaliczkę.Marzę o bogu, co ześle mi kogoś,Kto pomoże mi zrozumieć, że życie jest śliczne.Jestem trzeźwy, jakbym wcale nic nie pił.Jestem wcięty, ale ludzie są ślepi.Jestem niezły, czemu nie mam kobiety?Kobiety mam niezłe, ale nie moje niestety.Mam więcej, inni mają po jednej.Mam mniej, bo żadnej konkretnej.Nie mam nic, nie mam nawet pomysłu.Jestem sam, ale walczę, jak trzystu.Wszedłbym teraz przez ścianę do Ciebie,Gdybym wiedział, że w ogóle istniejesz.Gdybym wiedział, że w ogóle istniejesz.Gdybym wiedział, że w ogóle istniejesz.Ale tego nie wiemZa kilka lat pewnie będę nadal sam,Budząc się z nową nią,ten sam utwór będzie robił tło.Nocą będę czekał,Bo całe życie jakoś tak czekałemNa Ciebie, choć nie wiem, czy istniejesz.Czekam dalej.Papieros ma smak życia i nie ma smaku wcale.Mój stary ipod idzie ze mną grać mi ten kawałek.Jeśli dowiem się, że istniejesz.Przyjadę.Jeśli dowiem się, że istniejesz.Przyjadę.Jeśli dowiem się, że istniejesz.Przyjadę.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Sok: Angela (gdybym wiedzia

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Sok: Angela (gdybym wiedzia

Skomentuj tekst

Sok: Angela (gdybym wiedzia

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Angela (gdybym wiedzia - Sok, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Angela (gdybym wiedzia - Sok. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Sok.