Somehow Hollow: The Witch Of Glen Cedar Gate
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Somehow Hollow: The Witch Of Glen Cedar Gate
In disguise a witch brought fourth by all the darkness in the night, the spell that I was cursed upon left me screaming with incredible height. I told you I loved you I told you I needed you I guess those good times will never come around. Last night I saw your shadow flickering like a bright light, with a sigh I wondered if you'd lay that curse on me tonight. I told you I loved you I told you I needed you I guess those good times will never come around. I'll sing and I'll sing yeah I just might just lay that curse on me to be with you tonight. I'd be prouder than the king of all the land, I'd go with you anywhere yeah please just take my hand. I told you I loved you I told you I needed you I guess those good times will never come around.
Tłumaczenie piosenki
Somehow Hollow: The Witch Of Glen Cedar Gate
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Somehow Hollow: The Witch Of Glen Cedar Gate
-
Busted Stereos And Myself
- Somehow Hollow
-
The Month The Never Ends
- Somehow Hollow
-
One Final Swan Song
- Somehow Hollow
-
Citys Sinking
- Somehow Hollow
-
The Meaning Of Me
- Somehow Hollow
Skomentuj tekst
Somehow Hollow: The Witch Of Glen Cedar Gate
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Na deser
Julia Żugaj
„Już nie szukam w oczach lustra idealnej jak ze zdjęć. I to nie gładka skóra, nowe włosy, usta Będą tym, co tworzy mnie. Lubię zapominać się i zakochiwać się w sobie. Czemu nie? Zmienić wszystk”
-
Mamy to - feat. Runa, Don
Cleo
„Z dziada i pradziada mamy to Zawsze praca brata - jeden głos To co trzyma razem Naszym jest obrazem To jest nasza moc Z dziada i pradziada mamy to Zawsze praca brata - jeden głos To co trzyma”
-
Obejmuję noce ft. Pezet, Livka
Jonatan
„Zgęstniały już światła lamp, Powoli robi się zimno. Tak jakby zapadł się świat, Jakby to było przed chwilą. Ziemia rozpuszcza się w horyzoncie, Wszystko się miesza jak campari z lodem. Jak lud”
-
Nieistotne
Żabson
„(Yeah, yeah, Mercury) (Yeah, yeah, twenty thousand dollars?) (Yeah, yeah, yeah, yeah) Ej, stare błędy są nieistotne (nieistotne) Moje stare błędy są nieistotne (yeah) Noszę złote zęby, choć nie”
-
Dźwięczność
Voo Voo
„Jakim się dźwiękiem tobie oddźwięczyć mam za tak wiele dobrego? gdy Bóg błaznom darował świat a ten grzeszy wciąż w imię jego”
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
Miłość rani - feat. Komorosiu
- KarMa
-
Wszystkie najpiękniejsze słowa
- Frank Inferno
-
IRIS OUT
- Kenshi Yonezu
-
Burzliwa piosenka
- Frank Inferno
-
vemzavr! (ft. Young Fly)
- Azahriah
-
Jep Jep Jep - ft. Diho x Majki
- MAJOR SPZ
-
Magic Hour
- Richard Marx
-
Hast du kurz Zeit
- Wincent Weiss
-
Dog House
- Drake, Julia Wolf & Yeat
-
Wspominam tamten czas - Polskie Italo Disco Nowość 2025
- PJ Robi
Reklama
Tekst piosenki The Witch Of Glen Cedar Gate - Somehow Hollow, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu The Witch Of Glen Cedar Gate - Somehow Hollow. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Somehow Hollow.
Komentarze: 0