Stachursky: Jeste

Tekst piosenki

Brak wideo

Stachursky

Teksty: 85 Tłumaczenia: 0 Wideo: 36

Tekst piosenki

Stachursky: Jeste

Codzienny ból ukrywam skrycie i wieczny bieg pogodne życie. I nie wiem,czy to sens że tracę czas - by Cię zobaczyć. Choć idę wciąż tą samą drogą ludzkie kazania już nic nie mogą bo dobrze wiem czego naprawdę chcę - w tym dziwnym życiu. Więc daj mi moc i wkaż mi drogę jedyny znak za którym mogę iść. A kiedy świat obudzi się być może znów odnajdę Cię. ref. Ty,cały świat masz już dzisiaj u stóp jestes panią tych lądów i mórz. Twoje słowo to bogów zew będę zawsze wielbił Ciebie. Wiem,nie ma sensu uciekać przed Tobą wszystkie sprawy zostawiam za sobą. Pragnę być sługą Twym,bo wiem jesteś moim przeznaczeniem. Proszę daj mi znak, tylko jeden znak,daj nadzieję. I znowu rysa na starej płycie i znowu strach o własne życie. I nie wiem czy,to grzech że tracę Cię -czy mi wybaczysz. Choć kroczę wciąż tą samą drogą ludzkie dramaty też nie pmogą nam. Być może świat obudzi się być może gdzieś odnajdę Cię. ref. Ty,cały świat masz już dzisiaj u stóp jestes panią tych lądów i mórz. Twoje słowo to bogów zew będę zawsze wielbił Ciebie. Wiem,nie ma sensu uciekać przed Tobą wszystkie sprawy zostawiam za sobą. Pragnę być sługą Twym,bo wiem jesteś moim przeznaczeniem. Proszę daj mi znak, tylko jeden znak,daj nadzieję.(2x)
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Stachursky: Jeste

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Stachursky: Jeste

Skomentuj tekst

Stachursky: Jeste

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • stachursky usiadz gwiazdko i obejmij mnie
 • usiadz gwiazdko

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jeste - Stachursky, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jeste - Stachursky. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Stachursky.