Stachursky: Tak jak anio

Tekst piosenki

Brak wideo

Stachursky

Teksty: 85 Tłumaczenia: 0 Wideo: 36

Tekst piosenki

Stachursky: Tak jak anio

Tych pięknych chwil nie zabierze mi nikt One będą wiecznie trwać jak ja i ty I nawet wtedy kiedy jesteś sama tak jak ja Nie pozwolę Ci się bać Ja będę tam, tak jak anioł. Przez zamknięte drzwi widzę każdy twój cień Tak się zaczyna nowy dzień I nawet wtedy kiedy jesteś sama tak jak ja Nie pozwolę Ci się bać Ja będę tam, tak jak anioł. Refren: Nie bój się to ja, będę zawsze przy Tobie Nie bój się to ja, będę zawsze przy Tobie Będę tam... A kiedy będziesz daleko gdzie Ja ciągle będę przy Tobie, dobrze wiesz Nie bój się to ja, będę zawsze przy Tobie Nie bój się to ja, będę zawsze przy Tobie Nie bój się to ja, będę zawsze przy Tobie Nie bój się to ja, będę zawsze przy Tobie
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Stachursky: Tak jak anio

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Stachursky: Tak jak anio

Skomentuj tekst

Stachursky: Tak jak anio

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solo (piosenka na Eurowizja 2023) BLANKA (PL)
  „Baby, it’s kind of crazy how else to phrase it with you I lost’ve my senses Baby, what happened to ya? I thought I knew ya But now it’s time to face it Ya hot and cold, high and you’re l”
 • Cafe De Paris Dawid Kwiatkowski
  „Gdzie moje oczy masz Daj bo wychodzę Ktoś inny będzie je miał Plecakiem zmieniam kadr Na jednej nodze Czy ktoś postawi mi plac Gdyby świat zawrócił Nie dałbym się na manowce pchać Tour de Fr”
 • Szachy KUBAŃCZYK
  „Zwrotka 1: To jest niewiarygodne, tak jak zeznania w sądzie. Mój pseudonim w Polsce synonimem słowa progress. Dwadzieścia siedem lat, kilka baniek na koncie, twoja forma na lato - my na lata mamy ”
 • WAP (feat. Megan Thee Stallion) Cardi B
  „I said certified freak 7 days a week Wet-ass pussy, make that pullout game weak Yeah /4x Yeah, you fuckin’ with some wet-ass pussy bring a bucket and a mop for this wet-ass pussy Give me every”
 • Mam już dość OLIWKA BRAZIL
  „Mam już dość, mam już dość Yo, wyczuję to na kilometr, alibi masz już gotowe Amiri tak pogniecione, perfumy nie pachną jak moje Może to znów paranoja, a może Cię kocham za dwoje Dlatego palę za ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Tak jak anio - Stachursky, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Tak jak anio - Stachursky. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Stachursky.