Stachursky: Tak jak anio

Tekst piosenki

Brak wideo

Stachursky

Teksty: 85 Tłumaczenia: 0 Wideo: 36

Tekst piosenki

Stachursky: Tak jak anio

Tych pięknych chwil nie zabierze mi nikt One będą wiecznie trwać jak ja i ty I nawet wtedy kiedy jesteś sama tak jak ja Nie pozwolę Ci się bać Ja będę tam, tak jak anioł. Przez zamknięte drzwi widzę każdy twój cień Tak się zaczyna nowy dzień I nawet wtedy kiedy jesteś sama tak jak ja Nie pozwolę Ci się bać Ja będę tam, tak jak anioł. Refren: Nie bój się to ja, będę zawsze przy Tobie Nie bój się to ja, będę zawsze przy Tobie Będę tam... A kiedy będziesz daleko gdzie Ja ciągle będę przy Tobie, dobrze wiesz Nie bój się to ja, będę zawsze przy Tobie Nie bój się to ja, będę zawsze przy Tobie Nie bój się to ja, będę zawsze przy Tobie Nie bój się to ja, będę zawsze przy Tobie
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Stachursky: Tak jak anio

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Stachursky: Tak jak anio

Skomentuj tekst

Stachursky: Tak jak anio

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Tak jak anio - Stachursky, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Tak jak anio - Stachursky. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Stachursky.