Stanisława Celińska: Nie masz cwaniaka nad Warszawiaka

Tekst piosenki

Brak wideo

Stanisława Celińska

Teksty: 77 Tłumaczenia: 0 Wideo: 8

Tekst piosenki

Stanisława Celińska: Nie masz cwaniaka nad Warszawiaka

Alejami wycackany szedł se jakiś gośćFacjata niby owszem, może być,Nagle potknął się o kamień rycząc O psiakość !Jak oni mogą w tej Warszawie żyć !"I ciut nie zalała mnie zła krew,Więc go na perłowo w tenże śpiew:Nie bądź za cwany w Unrę odziany,To może mieć dla ciebie skutek opłakany.Nie masz cwaniaka nad warszawiaka,Który by mógł go wziąć pod bajer lub pod pić.Możesz mnie chamem zwać, możesz mi w mordę daćLecz od stolicy wont, bo krew się będzie lać,.Wiec znakiem tego, nie bądź lebiegąKtóry by mógł go wziąć pod bajer lub pod pic.Jeden był specjalnie na Warszawę straszny pies,Już mówił nawet : Warschau ist kaput!"Lecz pomylił się łachudra, rozczarował festI próżny był majchrowy jego trud.Mówić nawet nie potrafię achI dzisiaj mu śpiewamy tak:Chciałeś być cwany, w ząbek czesany,To teraz gnijesz, draniu, w błocie pochowany,My, warszawiacy, jesteśmy tacy,Kto nam na odcisk - to już Hiszpan* - zimny trup.I niechaj każdy wie: kto na nas szarpnie się,To mu to zaraz bokiem wyjdzie - może nie ?Nie masz cwaniaka nad warszawiaka -chcesz z nami zacząć to se przedtem trumnę kup.* - Określenie "trup jak Hiszpan" bylo w przedwojennej Warszawie bardzo popularne i wzięło sie od epidemii grypy w Hiszpanii w roku 1918. Zmarlo wtedy ok 50 milionow ludzi w calej Europie, a grypę nazwano "hiszpanką".
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Stanisława Celińska: Nie masz cwaniaka nad Warszawiaka

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Stanisława Celińska: Nie masz cwaniaka nad Warszawiaka

Skomentuj tekst

Stanisława Celińska: Nie masz cwaniaka nad Warszawiaka

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • nie masz cwaniaka nad warszawiaks
 • tekst i tlumaczenie nie masz cwabiaka
 • Gdzie znaleźć cwaniaka nad warszawiaka
 • nie masz cwaniaka nad warszawiaka tekst
 • nie ma cwaniaka slowa

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nie masz cwaniaka nad Warszawiaka - Stanisława Celińska, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nie masz cwaniaka nad Warszawiaka - Stanisława Celińska. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Stanisława Celińska.