Stanisława Celińska - Piekutoszczak, Felu tekst piosenki - Teksciory.pl

Stanisława Celińska: Piekutoszczak, Felu

Tekst piosenki

Brak wideo

Stanisława Celińska

Teksty: 75 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6

Tekst piosenki

Stanisława Celińska: Piekutoszczak, Felu

W zrujnowanym lokalu na Woli, na harmonii poleczkę ktoś rżnie. Już litrówka znów stoi na stole, a pod stołem już puste są dwie. Trzech kolegów popija powoli, a harmonia bez przerwy im gra. To spotkanie dziś będą oblewać do dnia, Piekutoszczak, Feluś i ja. Jak pić, to pić do dnia, a harmonia bez przerwy niech gra. x2 Bo sześć latek minęło bez mała, gdyśmy pili w tej knajpie we trzech. I tak samo harmonia nam grała, tylko inny był humor i śmiech. Strumieniami tam wódzia się lała, z białą główką, wszak każdy ją zna. Dziś z ferajny ostała się garstka, ot ta: Piekutoszczak, Feluś i ja. Jak pić, to pić do dnia, a harmonia bez przerwy niech gra. x2 Każdy z nas w innym końcu był świata, każdy z nas cudem żyje do dziś. Feluś lagry niemieckie oblatał, Piekutoszczak na wschód musiał iść. No i ja na Pawiaku dwa lata, a i w lesie przynajmniej ze dwa. Każdy z nas dość już przeszedł, historię swą ma: Piekutoszczak, Feluś i ja. Jak pić, to pić do dnia, a harmonia bez przerwy nam gra. Jak pić, to pić do dna, Piekutoszczak, Feluś i ja. Panna Mania nalewa nam wódzi, panna Mania szesnaście ma lat, A tu Feluś podpity marudzi, puścił oczko do Mani i zbladł. Każden z nas już swą chęć zadowolił, każden Manię dość z bliska już zna. A jak będzie maleństwo, trzech ojców niech ma: Piekutoszczak, Feluś i ja. Jak pić, to pić do dnia, a harmonia bez przerwy nam gra. Jak pić, to pić do dna, Piekutoszczak, Feluś i ja.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Stanisława Celińska: Piekutoszczak, Felu

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Stanisława Celińska: Piekutoszczak, Felu

 

Skomentuj tekst

Stanisława Celińska: Piekutoszczak, Felu

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Moja Gwardia KęKę
  „Trampki, trzepak, piłka, pola do wieczora walka ule, gałki, drzewa, jabłka ja i moja gwardia zdarte łokcie i kolana obijana maska chciałbym zamknąć oczy i zobaczyć znowu nas tam Trampki, trzepa”
 • Nie pamiętasz nas Verba
  „wracam do miejsc w które chodziłem z tobą kiedyś to był przecież cały mój świat i chociaż nie chce mam to za sobą bo ty nie pamiętasz nas bo ty nie chcesz pamiętać nas wracam do miejsc w któr”
 • Tango Sarsa / Swiernalis
  „choć wiesz ze nie umiem tańczyć to ciągniesz mnie tam co wieczór i kiedy malujesz oczu kontur ściska mnie w środku odmierzam kroki na parkiet idę jak skazaniec - ciężko krawatem związuję stryc”
 • spal moją bluzę doli
  „Wydzwaniam wtykę - za chwilę tu będzie Ziom kruszy kamień, co nie na receptę Dawki za duże, a wlatuje więcej To będzie cud, jak nie jebnie mi serce Jebać te kur* , nie wierzyła we mnie Spal moj”
 • Ktoś się gapi (Feat. Kabe, Kaz Bałagane) Rest (Dixon37)
  „jadę fura mijam bloki zarabiam tu sos, wydaje czas mnie goni, tnie jak bolid ktoś się gapi ktoś się gapi jadę fura mijam bloki zarabiam tu sos, wydaje czas mnie goni, tnie jak bolid ktoś się”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • piekutoszczak
 • felu
 • piekutoszczak feluś i ja
 • panna Mania szesnaście ma lat, A tu Feluś podpity marudzi,

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Piekutoszczak, Felu - Stanisława Celińska, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Piekutoszczak, Felu - Stanisława Celińska. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Stanisława Celińska.